צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-01-09, 20:24   #14
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyeseen צפה בהודעה
אבקה היא בדיוק כמו אוכל, וגם אם הוא ילד "קטן", אף אחד לא אמר ש"לא מומלץ" לצרוך אבקת חלבון, אז תפסיק לבלבל לנו בביצים.
בקשר לחיסכון, תעשה את החישוב לבד- קניית קוטג'ים וטונות אחרי כל אימון או אבקת חלבון (חלבון בלבד), ותגיע למסקנה לבד.

אז עשה לנו טובה, ואל תדבר שטויות.
שמע...ברמת העיקרון אני יכול להסכים איתך שאין שום בעיה שיקח אבקת חלבון....אבל...וזה אבל ענקי..!!
קודם כל שילמד לאכול כמו בנאדם....קשה לי להאמין שהוא לא יכול להשלים את הצרכים התזונתיים שלו באמצעות אוכל ואין שום סיבה בעולם כל עוד הוא ילד ממוצע שתהיה לו בעיה לאכול....תמיד אני מעדיף לחנך מתאמנים צעירים לאכול נכון ומספיק במקום להתחיל ישר עם תוספים כשיגיע למצב שהוא לא יכול לאכול כל כך הרבה[ויקח לו המון זמן לזה] שיתחיל עם התוסף...כרגע...שילמד לאכול רגיל

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט