צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-01-16, 15:41   #1889
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

*תחילת תוכנית חדשה* Bill Starr – Glenn Pendlay 5×5
Periodized Version for Advanced Lifters שבוע ראשון שלב הנפח (שבועות 1-4) אימון ראשון

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 150ק"ג 5*5
בנצ' פרס: 60, 80, 100ק"ג 5*1
חתירת פנדליי: 50, 65ק"ג 5*1

בשעה טובה ומוצלחת....התחלתי את התוכנית!!!!!! מכל התוכניות שקראתי לפי דעתי היא הכי מתאימה לי מכל הבחינות גם מבחינת שלב ההתקדמות שלי בתור מתאמן מתקדם גם מבחינת שהאימון לעניין בלי יותר מדי בולשיט מסביב בתוכנית, אין יותר מדי תרגילי עזר (עליות מתח זה בסדר גמור מבחינתי וזו הרמה לגיטימית לחלוטין) ואין הרמה שמבוצע ביו יותר 5 חזרות! זאת אומרת אין כאן cardio!
אני מרוצה מאוד מאיך כל התוכנית ניראת.
הסקוואט לא התחלתי מנמוך יותר מדי וגם לא גבוה מדי זאת אומרת ה150ק"ג ל5*5 נסגר די מהר ובלי יותר מדי מנוחה בין לבין אני לא יאמר שזה היה לי הכי קל בעולם אבל כל חזרה הרצתי אותה בלי יותר מדי מנוחה חזרה לחזרה חוץ מאולי החמישית כל הזמן יהיה לי איך לרוץ איתה מכאן ועד סיום האימוני נפח
בנצ' פרס סט אחד של 100ק"ג ל5 הלך גם כן טוב לא קשה מדי לא קל מדי (נפח אני ככל הנראה מתכוון להתחיל מ90-95 שם דגש בלי יותר מדי באונס מהחזה)
ולסיום חתירת פנדליי ה65ק"ג הרגיש טוב לא כבד יותר מדי ואני השתדל כל פעם לעלות בכמה 2.5ק"ג סה"כ בתרגיל
גם בשאר ההרמות שלא יקרה מצב איפה שאפשר אני מעלה סה"כ ב2.5ק"ג בסקוואט אולי אפילו 5
זה הכל, כל מי שרוצה לתת חוות דעת או התנסה כבר בתוכנית אתם מוזמנים להשמיע את קולכם
וכמובן שבסה"כ היה אימון קטלני ביותר!!!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט