צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-03-13, 00:47   #18
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zivgin צפה בהודעה
ולרוץ על אספלט שעות על בסיס יומי לא הורג את הברכיים? ובכל זאת אף אחד לא אומר כלום ליוסיין בולט
ולשחק משחק ברמת NBA כל 3 ימים במשך מעל 15 שנה לא מתיש את הגוף? ובכל זאת קובי בריינט טס לאיטליה לקבל טיפול "מיוחד" (שם חדש לסטרואידים כנראה) והזרקות וכו... כדי להמשיך לשחק ברמות הגבוהות, ואיך לברון ג'יימס מנער רזה ששוקל 75 קילו ניהיה מפלצת במשקל 115 קילו לדעתך? אכל את התרד שלו?
ובכל זאת אף אחד לא אומר כלום על שחקני NBA ושהם שוחקים את הגוף
ומה לגבי מירוצי אופניים? לאנס אמסטרונג לא השתמש בממתקים וחלה בסרטן? למה על זה לא אומרים כלום?
ובטח מייק טייסון שקל 90 קילו על 9 אחוז שומן בגיל 16 בגלל שהוא אכל את הירקות שלו, אז למה לא אומרים כלום על איגרוף?
ובMMA לא שוברים את הראש וחוטפים פיצוצים לראש? מוחמד עלי לא קיבל פרקינסון בין היתר כתוצאה ממכות בראש? (Dementia pugilistica) למעלה מ15-20 אחוז מהמתאגרפים מקבלים אותה, למה לא אומרים שזה מסוכן?

בקיצור, אנשים קטנים וצרי עין סתם נתפסים לבודיבילדינג, יודע למה? כי הם מפחדים לקום מהכורסא הנוחה שלהם ואין להם כוח כי הם בטלנים! והם מחפשים תירוצים למה הם נראים כמו גוש חרא.
אז נוח להם להגיד על מישהו "אה.. זה כי הוא לוקח ממתקים, אם אני הייתי לוקח גם אני הייתי נראה ככה".
וכדי לשכנע את עצמם הם אומרים: "זה בסדדר.. הוא ימות עוד שנתיים..."

לא שאני מעודד את זה או בעד זה וזה גם לא קשור לפה.
אבל פשוט מעצבן אותי כל הכלומניקים שרצים להאשים סטרואידים כדי להרגיש טוב עם עצמם שהם נראים כמו גוש חרא.
(מבלי לדבר על אף אחד כאן ספציפית)
אתה מלך.

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט