צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-09-10, 02:48   #309
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itzik b צפה בהודעה
מארק ריפטו מבטיח לספק לנו חלב, אין מה לדאוג.
ולשלד ולסאב זירו, באמת שכבר אין לי כח להתווכח, אני צירפתי מאמרים שתומכים במה שאני אומר,אחד מהם הוא גם מאמר שנכתב ע''י גיל גרנות.
בקיצור באמת שכל אחד יעשה מה שנח לו.
ואגב סאב זירו, ראיתי שציינת שאתה עושה המון ספורט, אז זה אומר שאתה גם שורף המון קלוריות, אז בטח ובטח שהגאנק פוד פחות ישפיע עליך,אני מניח שאתה רק רוצה לשמור על המצב הנוכחי שלך ולא לגדול יותר, אחרת לא היית עושה כלכך הרבה אירובי.

שמע זה פשוט אבסורד שאתה לוקח את ynet וישראלבאדי בתור סימוכין לידע
אל תהיה טמבל, סימוכין מביאים מהספרות המקצועית חחחחחחח אתה פשוט לא אמיתי.
לך תגיש עבודת גמר או בכלל כל עבודה שהיא למוסד מקצועי, שגיל גרנות או מישהו אחר הוא המקור שלך, אתה תקבל נכשל עוד לפני שהבודק יקרא את זה. לגיל יש תעודות כלשהן והכשרה כלשהי, אני לא יודע בדיוק מה, אבל הוא בשום פנים ואופן לא סמכות שאתה יכול לקחת בתור סימוכין.

לגביי, אני משלב בין האימונים לכדורגל, אני אוהב את שניהם.
הייתי מתקדם יותר מהר בלי הכדורגל, גם מבחינת התאוששות מאימונים וגם הייתי חוסך פציעה של 5 חודשים שהחזירה אותי לנקודת 0.
אני עושה את זה כי אני אוהב, לא כי אני לא רוצה לגדול יותר או לשמור על משהו, על מה יש לי בדיוק לשמור? אני שוקל 81 קילו סך הכל.
מעבר לכדורגל, ב5 שנים האחרונות לא היתה פעם אחת שגגרתי את עצמי לרוץ באיזה שביל או משהו.

אוריין, הוא בן 14, מה אתה רוצה שהוא יעשה עכשיו בדיוק? סקוואט 300 קילו? וכמה אתה מצפה שהוא ישקול? 100?
וחלאס כבר לריב בפורום.

דרך אגב, תשאל את ארבל, יאיר או לא יודע מי מהבילדרים שאתה כן אוהב להקשיב להם, הדעות שלנו ושלהם לא שונות בהרבה, והן זהות לחלוטין לגבי מתאמנים בגילך ובוותק שלך, ככה שאין לך בכלל מה להתווכח כאן.
במקום לדחות דברים על הסף, תלמד קצת להקשיב וללמוד מאחרים, אתה סך הכל בן 14-15, זה שאתה נלהב ואוהב את האימונים זה סבבה, אתה אפילו לא במצב להבין כמה שאתה לא יודע בכלל עדיין.

נערך לאחרונה על ידי subzero1122, 11-09-10 בשעה 02:55.
subzero1122 מנותק