צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-05-08, 18:43   #33
speed
חבר פעיל

דוס לא דוס, יש לי משפחה מעורבת, תקשיב: (אני כיפה סרוגה אבל מצד אבא שלי הם האחים שלו חילוניים וכולם שירתו בצבא אבל יש לי דוד שאמר שהוא מצטער, ניסה לשכנע אותי לא להתגייס , כשאני בכלל רוצה שייטת, מצד שני בצד של אמא שלי דוודים שלי שירתו והיו הכי פייטרים, אחד נששאר חילוני (הוא היה קרבי קרבי לא נפרט), אח שלו (הזה שסיפרתי שהיה בימ"מ בפוסט אחר) היה חילוני ושירת בצבא, היום הוא חרדי משרת בימ"מ בפיקוד ועד לפניי מספר שנים הוא היה לוחם (הוא בן 40 ומשהוא שתבין שעד משהוא כמו גיל ארבעים הוא היה לוחם..) , הדוד השני שאמרתי שהוא קרבי (אח שלו) הוא כיום ראש אגף חקירות של המשטרה (שתבין, זה אחד הדברים הבכירים שיכול להיות צריך בשביל זה תואר שני במשהוא, והרבה וותק, באית מיחידה קרבית הסדר שצריך להגיעלשם הוא ארוך..), ודוגמא נוספת, גם קרוב משפחה שירת בגולני, עכשיו מה מיוחד בזה? הוא חרדי והגיע מבית חרדי, לא שחזר בתשובה.

מה משותף לכולם, כולם עובד'ים למחייתם ומשלמים מיסים (הבעלה של דוד שלי הוא מקורב לרבי דוד אבוחצירא בנהריה והוא כמו הרב של העיר שם, רבי דוד אבוחצירא אמר עליו שכל מי שיש לו שאלה בהלכה שיפנה אליו, וכן הוא משלם מיסים..ואולי הרבה יותר מזה.. אני לא אפרט..)

בצד השני- גם כן משלמים מיסים, וגם כן עובדים, הם רובם חילונים

הנה, הם משרתים בהכי קרבי, הם עובדים, הם משלמים מיסים, הם תורמים ויודעים גם להנות מהחיים.. שמע, אני לא אומר, אני שומע על כאלה שלא משלמים ולא עובדים ולא משרתים בצבא, אני אישית לא מכיר כאלה מכל החתכים שציינתי אבל יכול להיות שיש, בכל מקרה אני אישת מחליק את מה שאמרת...

לי אישית אין בעיה, לא עם ערבים, לא עם יהודים ולא משום מגזר, יש לי בעיה עם גזענות ודבר נוסף, מי שאוייב צריך להשמיד.. אין לי בעיה עם ערבים יש לי בעיה עם אוייבים, לא כל הערבים אוייבים ולא כל החרדים בחדריי חדרים לא משלמים מיסים וכו'..
אוייב ציך להשמיד, שטח מדיני לא צריך להינתן בעד שלום כי זה לא שלום.

עכשיו יש לי לחדש קצת פה, אנשים חושבים שדתיים שונאים ערבים ורוצים להרוג את כולם, זה לא נכון מסיבה אחת: זה נגד התורה!!
לפי התורה יש מושג כזה לצאת למלחמה אבל לפני המושג הזה אתה צריך לדון על שלום! (נתינת שטח בעד שלום, הכוונה נחמדה אבל.. איך צדי אומר: "זה.. זהזה לא זה, חסר משו..", שלא יתחילו לשאול כאן שאלות..) אם אין שלום אתה מחוייב להילחם ואסור לדחוק את המלחמה, אם החלטת לקרוא למלחמה שהקריאה לפניה היא שלום אתה חייב לצאת למלחמה אם התשובה היא שלילית.

והחוסר אמונה שלך אולי זה מה שמוביל אותך לחשוב שארה"ב היא הגורם העיקרי לקיומנו, ובגלל כמות הערבים האוייבים אין לנו אפשרות קיום במדינתנו הקטנטונת לעומת אמפריה עותומאנית השולטת על רוב אסיה ועל חלקים גדולים בעולם בתור מפלגות ומעצמה ענקית..
משהוא פתח פה פוסט, על מה שקרה ב60 שנה האחרונות לעם היהודי..למעשה צרך לראות מה קרה לעם במשך כל הדורות, ידוע שהזמן הזה הוא זמן אתחלא דגאולה וחז"ל אמרו שהם שמחים שהם לא בדורו של משיח, כי הקשיים שיש בדור הזה קשים מכל דור, אנשים חושבים שהכוונה לקושי פיזי, למעשה הקושי הוא קושי רוחני, המצב שצריך להיות והיה במעמד הר סיני הוא מצב של קשר והבנה לדברים שנעשים, כלומר, למעשה רע או טוב יש הסבר לפעולה למה המצב רע או טוב, אנשים נמנעים מלחטוא כי הם יודעים שזה הרע וזה הטוב, המצב הזה שונה בגלל ירידה של העם בחורבן הבית למצב של הסתר פנים, כלומר הקב"ה שומר על עם ישראל לא בקשר ישיר, אם התנהגת לא טוב קיבלת סטירה (זה דוגמא פשוטה להמחשה), המצב הזה שונה לאחר חורבן בית שני ונהיה הסתר על הסתר פנים, לא רק שלא יודעים מה הוא טוב או רע אלא למתבונן מהצד אין הבנה למה נעשה דברים שנעשים, המצב מביא את האדם למצב שהוא לא רק שלא יכול להגיע למצב שהוא לא מאמין כמו בזמן חורבן הבית אלא שהוא במצב שיכול להכחיש דברים וזהו הנסיון הגדול ביותר של דור אתחלתא דגאולא, אך כמובן צריך לזכור, שלכל המתחולל בעולמות התחתונים יש השפעה על העליונים ולעליונים יש השפעה נגדית על העולמות התחתונים- שלא יחשוב אדם שהוא יכול לברוח.. (אם בהתחלה הכופר היה מי שלא עושה רצונו של הקב"ה אח"כ היה זה מי שלא מבין מעשיו של הקב"ה ואח"כ זהו דורנו, מי שלא מאמין בכלל בקיומו של הקב"ה יש לו דרך כזאת, כלומר בדורנו המטרה העיקרית ביותר היא עצם האמונה בקיומו של הקב"ה ופועלו..)
** כל זה היה בשביל להסביר השתלשלות הדורות למצבנו ושאין להסתמך על שום עם אלא על הקב"ה בלבד, יכולים להיות מדינות מיודדות ויכולות שונאות ואוייבות וצוררות אבל החשוב הוא תמיד לסמוך על הקב"ה וללכת בדרכיו כי כשהולכים בדרך הקב"ה גם אם היא לא מובנת לנו אנו עושים את דרך האמת

^^^^בואנה טחנתי אותכם, אני כותב וכותב וכותב ולא שמתי לב חחחחחחחחחחחחחח, לא התכוונתי שזה יהיה כך, זה היה בתחלה קצר, באמת חחחחח, לא יודע איך נוספו מילים נהיה מגילה, אז אני לא מצפה שיקראו..

החלק של האמונה הוא לא קשור לכלל הדיון שהוא כני ונכון זה היה קצת מסיט אולי יש כאלה שיגידו, אבל כשמביאים לי טענה של כמות הערבים ובגלל זה אנחנו במצב הזה וחייבים לתת שטחים, זה מחייב לת תשובה נגדית אמונית.. (ההתחלה היא לא בקטע האמוני זה יותר על המוסריות שאנשים חושבים ועל הגזענות שיש ושאסור להכליל, זה היה הכוונה שלי)
speed מנותק