צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-05-08, 14:02   #55
helbon
חבר פעיל

וחוץ מזה, אם כבר ישראל בודי היא חברה שהיא גם חנות וגם פורום מקצועי שאין כמותו בארץ, שמכבדת את עצמה, ובפורום הזה האחראים עצמם מביאים את מקורות המחקרים ומדברים עליהם, ובמקביל בחנות האתר רשומים דברים שונים ומטעים, הלא זו בושה? מילא חנות שהיא בלי כל התוספות של פורומים ודברים דומים.
אני לא מקשר את זה לעניין עכשיו, אני סתם חושב שזה לא בסדר. אין פה עניין של שיווק, כי אם כל התוספים דומים, שירשמו ויקנו יותר מוצרים. שישנו כבר את הגרסא, שתהיה שווה לבדיקות שלהם.
כניראה שגם צוות החנות חושב אותו הדבר, אם היו מחקרים נסתמך עליהם, אם יש חדשים עם גרסא שונה לגמרי, אז למה שכבר לא נשאר עם הגרסא הראשונה, הרי עלול לקרות מצב דומה שוב בעוד מספר חודשים או שנים, והכל בגלל עניין שיווקי, הלא זה כך..

Pua, אני מושפע?
אני מצחקק כאן, כי הגיוני שגם אתה כולל על הפורום וכולם ביחד, צורכים את חלבון המי גבינה ולא מחליפים לסוג אחר רק בגלל הדעות הרובצות שהיו עד לא מזמן. כולם נשארים עם אותו הבסיס. כל השוק והמאמרים גם שלא בשביל שיווק, מתבססים דווקא על המי גבינה, רק עליו! כולם צורכים אותו פה, כולם.
לך תחליף לחלבון סויה, נראה אותך. גם אם הוא יעלה חצי מחיר ממי גבינה, אתה תמשיך עם המי גבינה, כי אתה אהבל, חחח.
זה אומר שכולם פה מושפעים על פי המחקרים שעושים.. אם היו מחקר גם זה יהפוך לישן ותאמין למשהו אחר.
helbon מנותק   הגב עם ציטוט