צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-10-12, 00:58   #3
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jokerman צפה בהודעה
שלום, אני סטודאנט לרפואה שנה 3 באונ' העיברית, לא מזמן הגענו נגענו במפרקים ובכבד והקישור שלהם בשיחרור כדוריות דם לבנות כדי ליצור אמנזיה בתאי השריר.
לא אלאה אותכם בטרמינולוגיה מיותרת ואגש ישר לעיניין.

רציתי לשאול אם יש צורך ברופא שיהיה הרופא הרישמי של הפורום? אחד שיענה על שאלות בריאותיות לאנשים בכל הנוגע לגוף.

כמה נקודות חשובות:

1) הרמת משקולות גורמת לעצירה משמעותית בגדילה (גובה) ואף עבודה עם משקלים כבדים במיוחד יחד עם הגרביטציה תגרום לכם לרדת בסנטימטר עד שתיים במהלך מספר רב של שנות אימונים.

2) חלבון גורם לסירחון בגוף ופוגע בגדילת הפין הזכרי. ואף צריכת אבקת חלבון מסוייה לא רק שתפגם בגדילת פינכם אלא אף תקתין אותו (זה סעיף מבוסס מחקר ואני כמובן מדבר על כמות גדולה במיוחד של חלבון)

3) הרמת משקולות מנפחת את השרירים באוויר שניכנס לתאי השריר כתוצאה מהתרחבות כלי הדם בזמן המאמץ ואז כשזרימת הדם חוזרת לקדמותה נישאר פער גדול של מקום וכי בכלי אדם אין וואקום ניכנס לשם אוויר שממלא את השריר.
ז"א - אתם גדלים אך ניחלשים

אשמח לענות על שאלות אם יש.

תודה ויום טוב (:

ד"א - מי עוד לומד כאן בעיברית? אולי נעשה ביחד מיפגש ונעבוד קצת על גמישות או כל דבר אחר שקשור לספורט.

יום טוב!

ממש הסבר מנומק על הפגיעה בגובה תודה ענקית.
לגבי האוויר ..יש לך אולי רעיון איך להוציא אותו? אני באמת מרגיש שאני נחלש מאימון לאימון
גם המקום שממנו יצאת מסריח תגוף אגב ..ובינתיים חלבון זה אב מזון הכרחי בינתיים לא מצאו פיתרון חלופי לשניים ..לגבי הפין הזכרי אתה בטוח שהוא פוגע רק בפין הזכרי ולא בנקבי?
טיפש.
the raccoon מנותק