צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-05-07, 15:30   #6
יiסי
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל יiסי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maradona
1.ההרומון שבמיוחד מתכוונים אליו בחיטוב הוא הלפטין,אשר הוא הורמון המפתח ברובם של סוגי הדיאטות השונות.
לגבי תקופת החיטוב לילדים אשר נמצאים בגיל ההתבגרות(אותך לא הייתי ממש מגדיר ככה),הרוב תלוי בגרעון הקלורי ובסה"כ הקלוריות היומית(כאשר אני לא הייתי ממליץ לרדת מ 1500 קלוריות לגבר)בשל קבלת כל חומרי המזון אשר נחוצים לנו כמתבגרים ולא לבצע פגיעה.לגבי הגדילה עצמה לא הייתי דואג כל כך כל עוד אתה לא יורד מה 1500 קלוריות מפני שלגוף יש "סדר עדיפויות" ויעדיף לבצע אותם,כך שלא חייבים להיות במאזן קלורי חיובי גדול בכדי להמשיך לגדול,מה גם שהדיאטות האלה הן זמניות וכל חודשיים יש לקחת הפסקה מהם למשך כשבוע-שבועיים לשם התאוששות מערכות הגוף השונות וחזרתם לנורמה.
כמו שהזכרתי מקודם לגוף יש סדר עדיפויות ולא יבנה שריר כאשר נמצא בגרעון קלורי גדול.
לגבי כמות הטסטוסטרון הוא מושפע מכמויות השומן כך שכל עוד אתה לא באחוז שומן נמוך ביותר אני סבור שלא תתקל בירידה ברמת הייצור של הטסטוסטרון(יש לציין כי זאת השערה ולא בדקתי את הדבר לעומק.

לגבי שאלה 2 אני ירחיב יותר מאוחר כאשר אני יחזור מאימון אם עוד לא יענו לך על השאלה.
הבנתי את הקטע של ההורמונים. ובקיצור בחיטוב עדיף להכניס ופשוט להוציא בעזרת האימון..
מהו הלפטין?
לכזאת תשובה חיכיתי תודה.