אשכול: אלי האנה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-11-09, 02:15   #24
Shauder
חבר פעיל

הסמל האישי שלShauder

חדר כושר: תקוותנו אשקלון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
תגיד לי מר בחור סליחה שאני שואל אבל אתה חמורררררררררררררררר?איך אתה מעז להגיד לאדם שאתה אפילו לו מכיר שהם לא מבינים כלום מהחיים שלהם ומי אתה האיש שהמציא את הספורט .?תגיע קודם ל3 % בהישגים מהאנשים האלה אולי תהיה לך זכות לדבר אבל עד אז תנסה לשקול מילים....אם אתה כזה גיבור גדול תסתכל לעמית בעיניים ותגיד לו שהוא מגיע לביצה של אלי האנה אני לא חושב שהוא יקבל את זה יפה לא בגלל הביקורת הגרועה.אלי היה ועדיין הספורטאי שהביא טכנית הרבה כבוד למדינה והוא עשה את זה בדרך שהוא ראה לנכון סינטול לא סינטול זה ענין שלו אישי כי בתקופה שלו זה היה נפוץ מאוד אז תפסיקו לבלשט ותהיו גאים שאחד משלנו באמת עשה את זה.לגבי השוואה בין ספיר להאנה זה פשוט לא ריאליסטי ואפילו עמית יודע את זה .עמית ומאור זה סוג אחר של בודיבילדינג זה משהו אחר חדשני יותר עם מודעות עמוקה יותר לספורט עם שיפוט שונה בתחרויות ומעל הכל שכחתם את עניין הקטגוריות.למרות שאני מת על עמית ועל מאור והם חברים יש להם עוד זמן בשביל להראות כמו אלי במיטבו אבל הם צעירים ממנו בהרבה אני מתאמן לפעמים עם עמית ואני אומר לכם השנה תצפו להפתעות חסרות תקדים במיוחד בארגון שלנו
תרשה להדגיש

Shauder מנותק   הגב עם ציטוט