צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-01-06, 19:21   #38
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal.T

נאכל את הארוחה 180 דקות לפני (שתזרים במהלך האימון רכיבים לדם) ונכניס ארוחה נוזלית במהלך האימון, איני חושב שתהליכי הבנייה יהפכו לדומיננטיים במהלך האימון, אך בצורה הזאת אנו פשוט משנים את המאזן לטובתם.

גל.
גל הבעיה היא שכל היסוד שלך מהתחלה מוטעה.. הגוף לא יבנה שום שרירים במהלך אימון! אימון זה מצב סטרס,מצב של פירוק, מצב שבו לא יתרחשו תהליכי בניה בגוף! ובטח שלא באימון עצים,
מה שאנחנו כן רוצים לעשות זה לשלוט ברמת הקורטיזול במשך 23 שעות היום הנוספות, לעשות וויסות לטובת ההורמונים האנבולים זאת אומרת לאפשר לקורטיזול לעשות את שלו לזמן מוגבל להשתדל לצממצם את משך האימון שלא יעבור את השעה ולדאוג במשך כל היום לחומצות אמינו וגלוקוז,דגש על ארוחה של לפני אימון וארוחה של אחרי אימון.
צירפתי קטע קריאה שתבין קצת למה פעילות הקורטיזול חשובה לנו באימון עד כמה שאנחנו שונאים את ההורמון הזה.בקטע המודגש רשום בדיוק למה לא לעצור/לנסות לעצור את פעילות הקורטיזול בזמן אימון סטרס

בקשר ליתר העניין אני אסכם בכמה מילים לכל נושא מדעי שתמצא יש 100 מחקרים שכל אחד מראה תוצאה אחרת זה עובדה.אני יכול למצוא מחקר שעמידה על הראש פעם ביום משפרת לך את תהליכי החשיבה במשך כל היום אז מה?
אתה בוחר להגיד שאין בעלי מקצוע שיודעים את העבודה שלהם ? סבבה אתה יכול לחשוב ככה, אבל בשביל לטעון את זה אתה צריך שפה משותפת והסמכה מקצועית זאת אומרת ללמוד 4 שנים תזונה קלינית,וללמוד כימיה וביולוגיה תואר 1, עד אז אתה והם לא יכולים לדבר באותה שפה.
אל תעלב ממני אתה יודע שאני חושב שאתה תותח אבל יש לקחת דברים בפרופורציות, בן אדם שקורא מאמרים באיטנרנט על רופאה למשל לא היית סומך עליו שיהיה הרופא שלך נכון? אותו דבר פה גלוש.
אני לא אתווכח איתך אתה חושב שאתה תבנה שרירים בבזמן האימון האינטסיבי בגלל ששתית סוכר ענבים סבבה אחי, במילא הנזק לטובה/לרעה שתעשה לא דרמטי במיוחד הגוף תמיד יעבוד איך שהוא יודע ואיך שהוא רוצה למרות המניפולציות שאתה חושב שאתה עושה לו.
בזה סיימתי להגיב בנושא הספציפי הזה, אם יש עוד דברים שקשורים למאמר של המיתוסים אני אגיב.
שבת שלום חברה