צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-08-09, 15:57   #1
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride
ברירת מחדל פוסט מרוכז כדי שאנשים יפסיקו לשאול שטויות

טוב, באמת נמעס לי כל פעם לראות אנשים שואלים שאולות כמו סוכר ענבים או קריאטין 20 פעם אז החלטתי לרכז פה הכל שלא ישאלו שטויות יותר:

לפני אימון -אוכלים ארוחה גדולה טובה כמה זמן לפני האימון-הזמן אינדיוידואלי.מי שרוצה פרי לפני האימון יכול ממש לא חובה

אחרי אימון-אין צורך לאכול ישר אחרי האימון פחמימה זמינה לא זמינה כמו שהרוב עושים , זה ממש לא חובה.מי שרוצה , נוח לא , רגיל אפשר
קריאטין-5 גרם ביום מזפיק , אפשר העמסה מה שיגרום לשריר להיות רווי מהר יותר בקריאטין אבל לא ישפר השפעה.מומלץ קריאטין מונו.אין צורך לתוסף סוכר ענבים , או כל דבר אחר.למרות שאפשר זה לא יפגע בכלום

חומצות אמינו-בזבוז כסף.אבקת חלבון רגילה , נגיד של אופטימום מכילה את כל חומצות אמינו במינונים טובים.

כדי לעלות משקל-צריך להיות במאזן קלורי חיובי דבר ראשון.כמות החלבון המומלצת למתאמת אנארובי היא בערך פי 2 מהגוף.עם עוברים את זה טיפה לא יקרה כלום , אפילו יש כאלה שתומכים בזה.כמות השומן צריכה להיות טובה , כי שומן חיוני לנו לתהליכים בגוף ויצור הורמונים מסוימים.אני לא יגיד כמות מסוימת, זה לא יהיה נכון כי יש להתחשב בתפריט מסוים ועוד.שאר הקלוריות יושלמו מהפחמימות.

כדי להוריד משקל-צריך להיות במינוס זהו עיקרונה של כל דיאטה הפרטים תלויים כבר בסוג שבחרתם.
שומן באוכל ובגוף-זה שאתה אוכל שומן לא אומר שתשלים.מה שקובע זאת בעיקר הוא המאזן בוא אתה נמצא.כלומר אם לדוגמא אתה במינוס של 700 קלוריות מהרוב שומן אתה לא "תשמין".

שורפי שומן - מבוססים על קפאין שהוא מפריש אנדרנלין שתורם לתהליך ניוד שומן .מומלץ באחוזי שומן נמוכים יחסית לרוב מתחת ל-12 , למרות שכל שורפי שומן הם לרוב חרא וכבר עדיף קפסולות קפאין רגילות שזולות פי 2.

שומן באוכל ושומן בגוף - זה שאתה אוכל הרבה שומן לא אומר שתשמין.מה שקובע זה המאזן הקלורי שאתה נמצא בו.נגיד אם אתה בגרעון(מינוס) 500 ורוב הקלוריות שלך משומן אתה לא תשמין.כמו שאמרתי קודם שומן מאוד חיוני לנו.
בגדול זה הכל אם יהיה משהו אני יוסיף מקווה יחסוך הרבה פוסטים

אבקת חלבון - אבקה שיש שם חלבון איכותי לא יפתח אותכם יותר טוב מביצים נגיד
גיינר - חלבון+פחמימה .השומן שם תלוי בחברה יש כאלה שיש שם הרבה מאוד שומן וגם רווי אז לא לצרוך.

נערך לאחרונה על ידי !Demon!, 01-08-09 בשעה 16:07.
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט