אשכול: גב תחתון ב-ss
צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-11-11, 21:17   #23
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
אוקיי, הרבה תגובות וכל אחת סוטרת את השנייה..
לגבי הבחור שאמר שאי אפשר לדעת מתי זה כאב שריר ומתי זה פציעה אז לפי דעתי והרגשתי אתה טועה.
לבחור שאמר להוריד משקל ל-80 ואז לחזור אני לא רואה את הרעיון כאן... 1. זה רק יעכב אותי מבחינת משקל ובעצם ישים פס על הרעיון של התכנית שהיא לעלות משקל בהדרגתיות כל אימון ו-2. מזה משנה אם אני אעשה שני אימונים 80 קילו ואז אחזור למשקל שלי ?

לאדון וינסנט היקר.. יש שפה יותר יפה מלהגיד למישהו שצריך עזרה שיש לו טכניקה פח..
אבל בכל מקרה אני אצלם סרטון כדי לאכזב אותך.. 3 מאמנים ובחור שנמצא כאן בפורום צפו בי עשו דדליפט וסקוואט כי ביקשתי מהם חוות דעת על הטכניקה והחוות דעת הייתה מעולה..

חשבתי יותר לכיוון שלעשות סקוואט שלוש פעמים בשבוע ופעמיים דדליפט הם פשוט מעמסה על הגב תחתון לאנשים מסויימים ?
בקשר לשאלה שלך, אתה לא שונה מכל בנאדם אחר, אם המטרה שלך זה לשמור על 12-13% אחוז שומן התכנית לא מתאימה לך. אם אתה ישן פחות מ7 שעות התכנית לא מתאימה לך. אם אתה אוכל פחות מ3000 קלוריות התכנית לא מתאימה לך.

אם אתה לא עושה את כל אלה ומתאמן ואוכל כמו שצריך אז 3 פעמים סקוואט ופעמיים דדליפט יעבדו יפה ואתה תעלה במאסה בצורה קיצונית.

אני התחלתי מ70 קילו דדליפט ו60 סקוואט והמשכתי עם אימונים כבדים 3 פעמים בשבוע סקוואט ופעמיים דדליפט עד 135 קילו סקוואט ו160 דדליפט, בלי ויטמינים, בלי אבקה ובלי קריאטין, רק עם אוכל, שינה ורצון, ותאמין לי שלי לקח 3 חודשים לעשות סקוואט כמו בנאדם, אם אני הצלחתי להתקדם כל אחד יצליח.

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 24-11-11 בשעה 21:21.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט