צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-07-12, 13:33   #7
globalserv
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Xanadoo צפה בהודעה
מעדן 0% שומן אמור לעשות את העבודה אבל לדעתי לפני אימון עדיף מקור פחמימה מובהק כלומר לחם או קאווקר. אני מבין את עניין החיסחון בפחמימה אבל אם אתה מוסיף שומן על חשבון פחמימה אז אני לא חושב שזה כל כך טוב. במסה אנחנו צריכים יותר חלבון ופחמימה. בטח לא להרים בשומן. שומן לא אמור לעבור בסופו של דבר את ה 25% קלוריות מסך הקלוריות היומי.
אז זה לא יעזור לך לחסוך בפחמימות אם אתה מרים שומן.
גם אני מעלה את הקלוריות שלי עכשיו במסה בצורה איטית ומבוקרת. עליתי 6 קילו ב 3 חודשים האחרונים, כעת אני עוצר פה, שומר על זה ומנסה להגיע לגבול היכולת שלי באימונים במשקל הזה ואח"כ אני יחליט איך אני ממשיך.
אתה יכול לאכול קאווקר ואם אתה מפחד "לגלוש" בפחמימות אז תבדוק מה הכמות המקבילה ל 2 פרוסות לחם שאתה אוכל לפני אימון או כל פחמימה אחרת שאתה רוצה לאכול.
אבקת חלבון לפני האימון לא התכוונתי למנה שלמה אלא לרבע-חצי סקופ כלומר לא יותר מ 15 גרם חלבון. לא חובה אבל יעזור לשרירים לשמור על עצמם במהלך האימון כך שאם מאגרי הגליקוגן נגמרים לך ואתה עדיין באימון אז החלבון שאכלת לפני יגן עלייהם מפני פירוק.
נכון שזה לא 100% מדוייק אבל פחות או יותר זה עובד ככה.עובדה שאתה אוכל חלבון לפני אימון (המעדן) כך שאני מבין שאין לך בעיה עם זה.
אגב אתה משתמש ב preworkout?
סבבה אחי נשמע טוב שמע אני יקנה קוואקר אני ישלב את זה בתפריט כמו שאתה אומר, אין לי בעיה לאכול את הקוואקר עם חצי סקופ חלבון וקצת חלב לפני האימון זה יהיה לערך שווה ל2 פרוסות לחם + כף חמאת בוטנים + מעדן 0% אז זה לא בעיה.

6 קילו ב 3 חודשים זה בממוצע חצי קילו לשבוע שזה דיי הרבה זה אומר דיי הרבה עליה בשומן אני לא רוצה להגיע למצב שאני עולה יותר מ 300-350 גרם לשבוע בממוצע 4-4.5 קילו ב 3 חודשים - אל תשכח ש 3 חודשים זה זמן טוב להוסיף כמות שריר יפה לגוף.

אני לא שותה power אני עכשיו קונה כדורי קפאין אמרו לי שלטווח הארוך זה יעזור הרבה יותר
globalserv מנותק   הגב עם ציטוט