צפיה בהודעה בודדת
ישן 22-04-08, 00:03   #45
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

טוב, סיכומון קטן.

כשאנטון נכנס למכון, ראיתי בחור סלבי מבולבל לא ממש בטוח לאיפה ללכת. הוא לא ראה תמונה שלי, אז סימנתי לו עם העין.

הנחתי שזה הוא, כי הוא היה בחור גדול למדי, ורוסי בטירוף.

קיצר, הסצנה הראשונה שהוא רואה, זה ארבל מתחת לשבע פלטות של עשרים (3 של עשרים בכל צד, ועוד עשיריה) אחרי שהוא ירד מארבע, כי הכאבים בכתף חזרו לו בדיוק. הוא נכנס לסט, אני מקלל את אמא שלו בשבע שפות, מוריד לו כמה סטירות ואומר לו שהוא מכוער. זה עובד פלאים.

הסיבה שהוא באמת היה עצבני, זה בגלל ששעה לפני זה, נהגתי איתו ועם האישה, אני לוקח פרסה. אמצע פרסה, הרכב מולי חוסם אותי. אמצע צומת, כולם מנסים לנסוע, הרכב הבן :):):):) פשוט עוצר.

דפקתי כמה צפירות, כלום. רוורס באמצע צומת, עוצר פרללי אליו, שואל אותו: "תגיד לי, אתה מפגר?!", וממשיך לנסוע.

הבן :):):):) לא מיהר, שלף ישר: "אמא שלך :):):):)". אני אוטומטית דפקתי ברקס, ואני וארבל באים לצאת. החברה ישר נועלת את הדלתות ברכב, ואומרת שאם אנחנו יוצאים, היא פשוט הולכת הביתה. נוסע מטר משם, שוב עוצר. ארבל צועק לי מאחורה: "תן לי לצאת כוסעמק, תן לי לצאת!!!!!" (הדלת שלו נעולה), אני כולי בעצבים, פאקינג לא חשב לפני שהוא מקלל, הבן :):):):), כלום. החברה אומרת לי שהיא מתחננת שלא, עוד שני מטרים, שוב עוצר, כולי עצבני. קיצר, חניתי, ארבל ישר יצא מהרכב והלך לשם בריצה, הבחור כבר לא היה שם.

היינו עצבניים על זה.

בכל מקרה, לאנטון יש ידיים מטורפות (יחסית לגוף ועקרונית, מאוד מרשימות), אני זוכר קטע מצחיק, שאני שומר עליו בלחיצה, חזרה חמישית או שישית, לא זוכר, פתאום נגמר לו הכוח, הוא צועק עליי: "קלל אותי ברוסית", אני צועק עליו "יובטפויומט" (במבטא ישראלי כבד, סליחה), הבן אדם דופק את הראש במשענת אחורה, איזה שמונה פעמים, כמו חולה נפש, ומעלה את זה לעוד שש חזרות. לא רע.

על ארבל אנטון כבר אמר, אין סיבה אפילו.

ובקשר לחברה, תודה, כיף לשמוע.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט