אשכול: יש אלוהים?
צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-01-08, 10:08   #18
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגווין
וחוץ מזה אני רוצה לראות איזה מדען בן :):):):) יקח חלקים של אדם ויגרום לו לחיות אתזה אני רוצה לראות
ולא שיבוט שמכניסית לכוס של בחורה אחרת, זה לא נקרא להחיות אדם

אני רוצה לראות שמדען לוקח חלקים של אדם אחר מחבר אותם וגורם לו לחשוב בעצמו לחיות והכל.
אם היית מבין משהו בביולוגיה היית מבין מהי הבעיה.. הביטוי הממשי והאמיתי לקיומם של החיים הוא לא "רוח החיים" אלא תכונות אחרות כמו הפרדת מטענים על ממברנות של תאים למשל, שזה משהו שאי אפשר לעשות כשמחברים איברים. חוץ מזה, אם מדען לא יכול לעשות משהו זה לא אומר כלום בנוגע לאלוהים - זה רק אומר שזה בלתי אפשרי או שזה עדיין בלתי אפשרי כי לא מצאו את הטכנולוגיה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arsan
אולי יש ואולי אין אלוהים , השאלה הנשאלת ביותר היא איך העולם והאדם בעצם נוצר , טענה של אבלוציה לא יכולה כל כך להיות הגיונית כי בעצם ממה האבלוציה התחילה ואיפה סוף העולם המדובר אם בכלל? , חוקרים רבים טוענים שהמוח האנושי לא מסוגל להבין דברים כאלה , אבל גם את האמירה הזו קשה להבין, הסוגייה הזו לדעתי לא תיפתר בחיים האנושיים אלא רק בעולם הבא (אם בכלל יש כזה).
מה שכן יש המון עדויות של אנשים שהיו כבר מעבר לחיים וחזרו איכשהוא לתחייה וסיפרו סיפורים כאלה ואחרים שלחלקם יש עדויות תואמות ויש כמה מאות כאלה בעולם , סה"כ זה לא משנה תאמין או לא מה שכן כפייה דתית לא פחות גרועה משילטון הנאצים בזמנו ואני ממש לא מתבייש להשוות את זה.
ארסן, קודם כל - לך תלמד מה זה אבולוציה. זאת אחת התאוריות שהכי הרבה אנשים חושבים שהם מבינים אותה. אם אתה רוצה לדעת ממה האבולוציה התחילה, תחפש חומר על הביצה הקדמונית למשל. אני רק רוצה להבהיר שהשאלה הזו היא לא שאלה באבולוציה אלא באביוגנזה. לפי האבולוציה אין נקודת סוף. אף חוקר לא אמר שאי אפשר להבין את זה.

ברור שהעדויות של האנשים האלה תואמות, לכולם יש מח דומה. החוויות האלה נגרמות מנזק נוירולוגי ובין היתר גם מקונספטים תרבותיים שמושרשים בנו בחיינו [ההליכה אל האור שכולנו שמענו עליה]. זאת לא הוכחה לשום דבר חוץ מזה שאנחנו מדברים על מוחות פגועים במיוחד.

אני לא אביע את דעתי באופן כללי בפוסט, אבל תשתדלו לדייק במה שאתם אומרים.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט