צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-07-07, 03:10   #7
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

אין דבר יותר מעצבן מאשר להחזיק משהו ביד, להניח שניה ואחרי שניה לאבד אותו. עכשיו 20 שעות לחפש את החרא הקטן הזה שהחזקת ביד לפני שניה.

אין דבר יותר מעצבן מאשר למצוא רק כפפה אחת לפני אימון. אגב, תמיד את הכפפה השניה שלא מצאת וחטפת עצבים ויצאת בלי כפפות, תמצא בתחתית של התיק שלך כאשר תגיע למכון.

אין דבר יותר מעצבן מאשר להביא ביד ופתאום לגלות שאין לידך טישו ועכשיו צריך ללכת עירום בבית שכולך שפיך לשירותים להביא טישו חחח

אין דבר שיותר מעצבן מהקול של אמא שלי בבוקר שהיא מעירה אותי. במחשבה שניה, אין דבר יותר מעצבן מאמא שלי.

אין דבר יותר מעצבן מלאבד משהו בבית של חבר שכולם נפגשו אצלו, ואתה מגלה שאיבדת אותו רק שכולם מתקפלים, וזה משהו חשוב כמו ארנק או פלאפון ואתה מת למצוא אותו וכולם מתים ללכת אז הם מסתכלים כאילו הם מחפשים ואתה כולך חוטף עצבים חחח. בסוף הוא תמיד אומר לך אני אביא לך אותו מחר שאני אמצא אותו או משהו ופה אתה בכלל מתעצבן חח.

אין דבר יותר מעצבן מלהיכנס למקלחת שיש מים חמים.. ופתאום אחרי 3 דקות המים נהיים קרים.

אין דבר יותר מעצבן מאשר לבוא לקחת את המשקולות שאתה צריך, ולגלות שאיזה זקן התנחל לך עליהם וכשאתה שואל אותו כמה נשאר לך איתם הוא אומר לך 10 דקות.

אין דבר יותר מעצבן מאימון שהולך חרא.

אני די עייף והראש לא חושב חחח אני אביא עוד מחר
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט