צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-09-15, 22:43   #135
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

לא אובייקטיבי, הוא האיידול האולטימטיבי שלי אני סאקר שלו עד הסוף מכיוון שהוא מעניק לי השראה אינסופית בהתנהלות שלו, בשיפור, במחויבות לספורט - ואדם זקוק להשראה, כן?

בעיקר ברגעים קשים של הכנה לתחרות

יחד עם זאת, האמן לי הייתי יודע להגיד ולהודות אילו היה מגיע לא מספיק מוכן

כאשר עשה את ההסבה מהכבד ל 212, לקח לו זמן, והוא באמת לא דורג גבוה מספיק אבל השיפור וההתאמה שהוא עשה בשנה וחצי האחרונות, זה ראוי להערצה - זה כמעט בלתי ניתן להסביר, שים לב: שיפורים אדירים בכל תחרות, בהפרש של חודשים - מדהים פשוט

ריימונד יותר מאסיבי, זה ברור, אבל אם אתה משווה אותם כבודיבילדרים, אני לא רואה בכלל מקום להתלבט, לגבי פלקס זה משהו אחר, פלקס בורך - יש לו גנטיקה מפגרת, כמעט בלתי אפשרי לנצח אותו

הידה היה צריך לסיים שני בתחרות הזאת.

תראה מה זה שייפ!

עכשיו ריימונד, ספורטאי אדיר, מאסה מפגרת, הכל נכון - אבל רעבאק עם כזאת אסתטיקה, איך שני?

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 23-09-15 בשעה 22:56.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט