צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-02-09, 19:32   #1
טלמאן
חבר פעיל

ברירת מחדל עזרה לתכנית אימונים

קראתי במספר מקומות שעדיף לעבוד על יד קדמית ועל יד אחורית באימון אחד בשבוע , ז"א לרוב האנשים לא גודלים הידיים בגלל שהם מגיעים למצב שהם מתעייפים יותר מדיי ולכן היד לא גודלת , הפתרון הוא לעשות אימון אחד בשבוע רק ליד קדמית לדוגמא 3 תרגילים שונים של יד קדמית , ואז לחכות שבוע שלם , אותו דבר לגבי יד אחורית 3-4 תרגילים עם כ 10 חזרות רק ליד אחורית ואז לא לעשות אימון יד אחורית כל השבוע , היש אמת בדבר ?

לכן על פי עיקרון זה חשבתי אולי לעשות את התכנית 5x5 רק בלי דד ליפט כי אין לי איפה לעשות בחד"כ בבסיס , ועצם העובדה שאני יכול להתאמן רק בימים ראשון עד רביעי .

המטרה שלי היא מסה , אני לוקח גיינר ( עם חלב ושיבולת שועל בפנים ) וקריאטין CELLMASS 10 גרם לפני אימון ו10 גרם אחרי אימון רק בימים שאני מתאמן .ואוכל כמה שיותר , אני מטר 74 ושוקל 61 ק"ג , המטרה שלי היא כ 75 , אני מתאמן כ 3 שבועות ועליתי אולי קילו וחצי .

השאלה היא האם ניתן לבנות תכנית אימונים של 4 פעמים בשבוע יום לאחר יום א'-ד' מבלי לפגוע לי במסה ז"א לתת לי זמן מנוסה לשריר להיבנות .

ואם כן אפשרי האם אני יכול לעשות מן וריאציה של 5x5 ( בלי דד ליפט ) בימים ראשון שני ורביעי ובשלישי לעשות אימון יד קדמית בלבד , וביום ראשון להוסיף גם יד אחורית .

זה אפשרי וזה יעיל ? אפשר עצות ?
טלמאן מנותק   הגב עם ציטוט