צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-04-13, 22:56   #953
NotoriousThug
חבר מתחיל

בנתיים לא ענו לי בפורום אז אני יעתיק את האשכול שלי לכאן , אני מקווה לתשובה ... תודה מראש וסליחה על החפירה חחח

בשביל הרקע אני יספר בקטנה על עצמי

אני כרגע בדיוק חודש במכון כושר .. נרשמתי ב 20.3
היה לי עבר ספורטיבי.. כדורגל \ קצת איגרוף \ והייתי 3חודש במכון כושר שהייתי בן 14.. לא שהשקעתי חח

בקיצור היום אני בן 17 ו4 חודש .. משקל 71 בערך אולי טיפה פחות .. גובה מטר שבעים ומשו ..
מטרה : קצת נפח בגוף , יעני להתפתח יפה , לעצב כמה שיותר את הבטן חזה ולהגדיל את הידיים .

עכשיו לעיקר ..מה 20.3 עד היום זה התוכנית שאני עושה :

התוכנית היא 3 פעמים בשבוע , יום ראשון שלישי וחמישי ..

התוכנית :

יום ראשון - חזה :

-פרפר חזה במכשיר , 8 חזרות 4 סטים
-לחיצת חזה עם מוט , 8חזרות 4סטים
-לחיצת חזה בסמיט שיפוע חיובי , 8חזרות 4סטים

עובר ליד אחורית :

- פשיטת מרפקים בישיבה עם מוט, 8x4
- פשיטת מרפקים עם משקולות בישיבה , 8x4
-מקבילים במכשר , 8x4

עובר ליד קידמית :

-כפיפת מרפק בישיבה עם משקולת , 8x4
-כפיפת מרפק בעמידה עם מוט , 8x4
- ועוד תרגיל שחכתי תשם , בעמידה עם שתי משקלות בשתי ידיים ומרים אחת אחת אל הכתף בצורה ישרה כזאת , 8x4

כתפיים :

-הרחקת כתפיים עם משקולת , 10x4
-לחיצת כתפיים בישיבה עם משקולת , 10x4
-חתירה עם מוט בעמידה(שמעלים לכיוון הסנטר) 8x4

עובר לבטן :

-שכיבות סמיכה 25 חזרות 4 סטים (שאלו אותי למה הרבה , זה כי שהייתי באיגרוף היינו מתאמנים על בטן חזק זה חובה באיגרוף ומשם אני כבר רגיל)

עכשיו נעבור ליום שלישי ..

אני לא יחפור עוד פעם עם שמות כי זה אותם תרגילים אז אני רק יגיד מה אני עושה .

בתאכלס אותו דבר , מתחיל חזה , עובר ליד קידמית , אחורית , רק שהפעם ביום שלישי אני מחליף כתפיים בגב (תרגילים - משיכת פולי עליון בישיבה , וחתירה 8x4 שתיהם , ושוב בטן לסיום

יום חמישי זה כבר אימון שונה :

רגליים:

-מתחיל בסקוואטים 8x4
-פשיטת ברכיים בישיבה 8x4
-ועוד תרגיל לא יודע איך קוראים לו , בשביל השריר האחורי ברגל , 8x4

משם עובר לכתפיים (אותם תרגילים כמו מקודם) , לגב , לטרפז (תרגיל אחד - שאתה מרים שתים משקולות בשתי הידיים לכיוון הצוואר , מחכה כמה שניות ומוריד 8x4) , ולבסוף כמו כל אימון בטן .

מצטער על החפירה אבל אני חייב לתת לכם להבין ולהסביר כמה שיותר טוב כדי לקבל תשובה יותר ברורה.

בקיצור זאת התוכנית שאני עושה כבר חודש , השאלה היא האם היא טובה? כי תראו יחסית לחודש אני רואה על עצמי שיפור טוב מאוד , במיוחד בידיים הם גדלו בהרבה .. אז עם עובדות אי אפשר להתווכח

אבל בכללי התוכנית נחשבת לטובה? יש לכם הצעות לשיפור? דעות ? הערות ? תודה מראש
NotoriousThug מנותק   הגב עם ציטוט