צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-11-06, 13:21   #29
dkatorza
חבר פעיל

ברירת מחדל .

רק רציתי להוסיף...
לכל המלשבים שעוד לא התגייסו..זה נחמד לראות שאתם מורעלים..מזכיר לי את עצמי לפני השירות..
רק דבר אחד יש לי לומר אליכם...
אם אתם הולכים לדברים האלו כדי לעשות רושם על מישהו או כי אקילה מעמידה לכם את הזין..אז חבל לכם על הזמן אתם תצאו משם מהר...
תדעו דבר אחד...הצבא יכול להשביז לכם את התחת ברמות כל כך קשות שאתם עדיין לא מסוגלים להבין כי החים שלכם יפים עכשיו שאתם אזרחים צעירים..
אני אומר תלכו ליחידות קרביות.. אבל אל תלכו כי זה מאגניב תלכו כי אתם מוכנים לתרום ולקבל את זה שיהיה חרא ושרוב הפעמים אף אחד לא ידע מה עשיתם בעצם..
מה שראיתם אתמול זה שטויות..באמת..וזה מובן.

בתור אחד ששירת ביחידה קרבית שעושה עבודה שחורה שחצי מהמבצעים של צה"ל תלויים בהם שלא שומעים עליה הרבה חוץ מבזמן המלחמה כי אז צריך אותם יותר..(לא הייתי בגדוד)...אני יכול להגיד שהסיפוק מגיע בסוף השירות וזהו..אל תצפו לנסים ונפלאות...
בקיצור לא באתי להביז אף אחד וזה מובן שלא יעשו כתבה מיוחד על גדודים..למרות שכבר היו כתבות על גולני וגבעתי..
יש הרבה יחידות מובחרות ורק מלשבים תמיד יגידו שייטת 13 מטכל "היחידה" (כן זה לא סודי זה השם במנילה דרך אגב)
יש הרבה יחידות של מטורפים אחרים...
תהנו תבלו כמה שאתם יכולים בצבא ואל תשכחו שהשביזות היא זמנית ...

אה וסתם בא לי להפריך מיתוס ככה בשביל הצעירים ...
שייטת 13 זה לא ערמה של נפילים מטר 90 עם טונה שרירים בכלל לא...
הם כולם רגילים ונורמלים פשוט יש להם אמות גדולות..
אני לא יזיין לכם את השכל למה אבל סתם שתדעו..
אז לכל השרירים פה ..אף אחד לא ישים זין על השרירים שלכם בגיבושים..נכון זה יעזור במשימות שיתנו לכם לעשות בזמן הגיבוש..אבל יותר חשוב זאת סיבלות לב ריאה...וראיתי הרבה חברה שריריים למדי נופלים בגיבוש רק כי הם הקיאו כבר כי לא היה להם אוויר..
ולא כולם שם רוצחים..לפרט יותר אני לא יכול כי זה כבר מסווג ממש..
dkatorza מנותק   הגב עם ציטוט