צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-12-05, 21:47   #65
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mazor
חתיכת פוסטים מעניינים יש פה, וללא ספק נגיעה בנושא שצריך בייצים כדי לגעת בו...אלמנט כל כך בסיסי בפיתוח גוף שמפצל את כולם לשני מחנות, ללא ספק. אני גם חושב ומסכים שהמחקרים אינם מעודכנים ואכן, ישנם מחקרים ישנים שאנו מסתמכים עליהם ובכל זאת, הם בעיניי קלאסיקות ללא עוררין בעוד שהנושא הזה מתפתח כל הזמן וב 10 שנים האחרונות התפניות שחלו יש בהן כדי להעמיד צל של ספק עליו. מעניין לקרוא מה הייתה השערת המחקר גל, במחקר שפירסמת ומאיזה צד של המתרס היא מגיעה. לא משום שאני טוען לטיוח או סובייקטיביות אלא מאחר ולו ההשערה יש משמעות גדולה להבדל בין השערה דו צדדית וחד צדדית. אם העניין מפורט במחקר עצמו אני מתנצל - לא היה לי זמן לקרוא את כולו, לבטח אשלים זאת מאוחר יותר. אמח את תוכל לפרט מי ערך את המחקר.
חברה שגדלים מ 3 ארוחות יכולים להיות בעלי מבנה, יכולת סינתוז חלבון וכו' יוצאי דופן והרי אתה מכיר בעיקר את שמם של אלו שגדלים מ3 ארוחות אבל לא זוכר את אלו שתקועים במקום שנוהגים בשיטה זו.
מעניין אם נעשה מחקר בקשר לרמות טסט' ופשיעה, אגב.
אהלן מזור,

אני לא אגיב לך כמו שצריך, למרות שתגובתך לעניין, משום שחלק מהדברים שאמרת אכן קיבלו יחוס ודיון רחב במהלך הפוסט המדובר.
השלם את הקריאה, כמו שאמרת, וגם כן כנס לקישורים עצמם שנתתי למחקרים (כל הפרטים מול העניים שלך).

ציטוט:
חברה שגדלים מ 3 ארוחות יכולים להיות בעלי מבנה, יכולת סינתוז חלבון וכו' יוצאי דופן והרי אתה מכיר בעיקר את שמם של אלו שגדלים מ3 ארוחות אבל לא זוכר את אלו שתקועים במקום שנוהגים בשיטה זו.
מהיבט פיזיולוגי, בהשקפה על הבדלים גנטיים בין אנשים, אינני רואה הבדלים בעלי אפשרות פוטנציאלית למצב של חוסר התקדמות, אל מול התקדמות, במצבי מיעוט, על מול ריבוי ארוחות.
שכן, תהליכי הפירוק והעיכול של המזון בגופינו לא שונים מאדם לאדם, לעומת אדם לחיה. אלה הם שינויים (אם הם היו קיימים) שמשנים את כל מערכות גופינו ברמה של אורגניזם שונה.

אם בא לך, כנס שוב ותקרא לעומק וברצינות את הפוסט, אני מקווה שיהיה לך חידוש מעניין בשבילנו.

גל.

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט