צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-05-08, 16:04   #44
The Sun
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
בואו נגיד שאף אחד מכם לא באמת ראה גם את מראדונה משחק כי רוב הפורום רק נולד בערך מתי שהוא סיים את דרכו בנאפולי ב - 1991. די כבר לחרוש על אותו משחק ארור נגד אנגליה... לא ראיתם את עונות האליפות של נאפולי, את עונת גביע אופ"א של נאפולי, את נאפולי בעונות האליפות של אינטר, סמפדוריה, מילאן והלס ורונה. אז די לנסות לצאת בהכרזות מרגשות על כמה שמראדונה היה הגדול בכל הזמנים. לותאר מתיאוס חווה את זמניו הטובים בשנות ה - 80 (אם כי נבחר לשחקן השנה ב - 1990). עדיף אם פשוט תגידו מי הם השחקנים הטובים ביותר שראיתם משחקים.

השחקנים הטובים ביותר שאני הספקתי לראות הם:

ריבאלדו
רונאלדו (שניהם)
רוברטו באג'יו
האחים לאודרופ
רומאריו
רונלדיניו
דניס ברגקאמפ
גיאורגי חאג'י
חריסטו סטויצ'קוב
פאולו מלדיני
קאקה

בעיקרון יש עוד הרבה, אבל זרקתי עכשיו כמה.
אנטון: בתור אחד שמבין עניין בנושא אני מתפלא שלא הזכרת את הדרך ההירואת שמראדונה עשה עם נבחרת ארגנטיה במונדיאל 84' אם אני לא טועה, כאשר המכונה הגרמנית היא זאת שעצרה אותו בסופו של דבר מול קבוצה של חוטבי עצים ארגנטינאים.
חשוב לציין שאחרי המונדיאל פיפ"א שינתה את החוקה בעקבות הכיסוחים שמראדונה עבר והיום החוקה נוטה יותר לטובת ההתקפה, כאשר המגמה היא להגן על החלוצים מכסחנים ( מטראצי וטורס, מישהו? )

לרשימה שלך הייתי מוסיף את מארקו ואן-בסטן, אלן שירר, רוד חוליט, איאן ראש, סטיבן ג'רארד, פיטר שמייכל,תיירי הנרי, זינאדין זידאן ולואיש פיגו - סתם כמה שמות שקפצו לי ברגע שראיתי את ההודעה
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט