צפיה בהודעה בודדת
ישן 02-06-08, 19:20   #37
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ido
אתה בכלל לא מגזים בקשר למשפט האחרון על לחלום שישראל תעלה למונדיאל או ליורו !

הבית שהיא קיבלה למוקדמות המונדיאל פשוט שכונה ! אני בכלל לא יופתע אם הם יעלו אפילו מהמקום הראשון...
אני אופטימי!!!!
בטח שזה חלום! למה מי אנחנו בכלל!תמיד נכשלים ברגע האמת-אתה משווה אותנו ליוון שאירחה אולימפיאדה וגמר ליגת האלופות פעמיים ושולחת כל שנה 2-3 קבוצות לליגת האלופות ועוד אלופת אירופה ושוויץ שהגיעה לשמינית גמר מונדיאל ומארחת את היורו-זה אפשרי אבל קשה מאוד ובגדר חלום!
בתור אחד שחווה רק מפחי נפש ב-5-0 של דנמרק בפלייאוף עליה ליורו שכל כך חשבתי שסוף סוף יש לנו סיכוי והרגע הכי נוראי שראיתי בכדורגל מבחינתי ה-1-1 מול אוסטריה זה פשוט מוטט אותי ריגשית כי אוסטריה בגלל התיקו עלתה לפלייאוף מול טורקיה שפירקה אותה וסללה את דרכה לחצי גמר מונדיאל-ועוד אכזבה כדוגמת אי עליה בגלל הפרש שערים לשוויץ-קיצור רק אכזבות,מה שכן אני אופטימי מאי פעם לא בגלל שהנבחרות לא חזקות כי יש גם את לטביה שהיא נבחרת טובה מאוד שהעיפה את טורקיה בפלייאוף ועלתה ליורו 2004 ועשתה שם תיקו עם גרמניה אז מי אנחנו בכלל?! אלא בגלל שאין ראש בית אימתני מפחיד כמו צרפת,איטליה,ספרד כמו שתמיד קיבלנו ועכשיו הסיכויים עולים אך עדיין פייייייייייייייי מלא עבודה לעשות כדי בכלל לתפוס מקום 2-נראה חלומות מתגשמים.