צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-10-08, 15:49   #10
Tamir D
חבר פעיל

הסמל האישי שלTamir D

הסיפור שלי התגלגל לכיוונים מנוגדים לחלוטין והוא לא ממש סטדנרטי, אבל אשמח לחלוק אותו.
הייתי ילד רגיל למדי, לא מפותח בכלל אבל גם לא שחיף , ממוצע כזה.
איכשהו בכל זאת חשבתי שזה לא מספיק ורציתי להרזות עוד קצת. יש לציין שתמיד הייתי מודע לנושא של תזונה נכונה וכמעט 6 שנים לא נגעתי בבמבה, צ'יפס, מקדולנדס, מזון מהיר , חטיפים מלוחים ומוקים למינהם וג'אנק בכללי.
אז התחלתי לעשות את תכנית הכשור שיש בערוץ הספורט בטליזיה, והתחלתי לאכול כמויות קטנות מאוד של מזון , בלי לדעת מה אני עושה לגוף שלי. עברה לה חצי שנה תמימה וממשקל של 57 על 1.64 עברתי ל47 על 1.66, עם היקף יד של מקסימום 23.5 - שחיף מוחלט. הורי היו מתוסכלים וגערו בי לאכול, כמובן שכמו כל אנורקט לא היו לי מצבי רוח והייתי כועס לעיתים קרובות. בסוף הלכתי לדיאטנית,
הגעתי אליה בדיוק לפני שנה וחודש, תחילת שנת הלימודים שעברה. היא הרכיבה לי תפריט תזונה מאוזן. כמו כן גיליתי את הפורום הזה והתחלתי להתעניין בו ולקרוא מאמרים. עבר הזמן ואחרי 3 וחצי חודשים שקלתי 51.
ואז, אני לא אשכח אף פעם, ב1.2.2208 דרכה כף רגלי לראשונה במכון כושר.
נתוני פתיחה: 51, יד : 24.4 בערך גובה 1.66
כעת, אחרי 10 חודשים (שמתוכם בזבזתי 4 חודשים על תוכנית fbw עלובה בגלל שלא מצאתי מאמן טוב, אבל בסופו של דבר מצאתי והוא מרכיב לי את התוכניות עד היום) הנתונים שלי הם:
משקל: 73 גובה: 1.69 יד: 34.5 קר גיל : 15 ו9 חודשים.
אני צורך 4000 קלוריות וכומבן נמצא בתקופת מסה שאין לי מושג מתי תסתיים, אבל בנתיים אני ממשיך להרביץ =]

לסיכום עליתי בשנה וחודש מ47 ל73 ובערך 10 ס"מ בהיקף יד ל 34.5 .
Tamir D מנותק   הגב עם ציטוט