צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-09-08, 09:37   #67
little_friend
חבר פעיל

הסמל האישי שלlittle_friend

עוסק ב:: חייל משוחרר!!!
חדר כושר: אין לו שם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nirbin צפה בהודעה
אין ספק שאתה כרגע הוכחת, שגם לאנשים שהקשר בינם לבין סטרואידים הוא מקרי בהחלט יש התקפי זעם. פעם הבאה תנשום לפני שאתה רושם לי תגובה. בעצם אולי... אל תנשום... ותחסוך אותה מאיתנו.
אבל היות שכבר נשמת ורשמת, אני אחרוג ממנהגי להתעלם מאנשים שקוראים לי אידיוט, ואומר לך מה דעתי. לא שהיא חשובה לך או למישהו אחר, אבל באמת משעמם לי כרגע:

סעיף 1+2: אתה מצד אחד דורש הוכחות שחור על גבי לבן, שאוכיח לך את ההשלכות הפסיכולוגיות של סטרואידים, אבל מצד שני אתה אומר משהו כל כך אפור ונאיבי כמו "לא נראה לי שהיו משתמשים במשהו (האמת שכתבת "משו" אבל אני מתקן את זה בשבילך) שיכול להרעיל"...
כשאתה מניח שאנשים, שמוכרים סטרואידים לא חוקיים מהבגאז' של האוטו שלהם בתחנת דלק חשוכה או בשירותים המסריחים של חדר הכושר לכל מי שמוכן לשלם - הם צדיקים פילנתרופיים - שבוודאי לא היו משתמשים בחומר שמסוגל (חס וחלילה!) להרעיל מישהו או לגרום לו נזק, אתה נשמע כמו ילד קטן. ולא חכם. כי אתה צריך לדעת שאנשים שעושים דברים כאלה בדרך כלל לא ממש דואגים לבריאותו, רווחתו, ותוחלת חייו של הלקוח שלהם.

סעיף 3: אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 או 30 שנה נבדקים תקופתית. עם העובדה הזו אני מסכים איתך. לגבי הבריאות שלהם, לא הייתי מציע לך להתחייב. ואתה יודע מה? אנשים שיש להם כסף לחיות 20-30 שנה על סטרואידים לא קונים את הזבל שאלי האנה מוכר. הם לא לוקחים גלולות דיאנאבול. ובנוסף, על כל אדם בריא שצורך סטרואידים במשך 30 שנה וטוב לו - יש 99,999 איש שצורכים סטרואידים במשך שלוש שנים ויש להם בעיות כלשהן. רפואה הוא מדע של סטטיסטיקה. השאלה באיזה צד של הסטטיסטיקה אתה רוצה להיות. רק כדי לסבר את האוזן, לא רק שרירים אוהבים הורמוני גדילה. גם גידולים סרטניים אוהבים שמפנקים אותם עם הורמונים שעוזרים ומעודדים אותם לגדול.
ולגבי אותם אנשים שמתו לכאורה משימוש בסטרואידים - הם נמצאים, לכאורה, בבית הקברות.

סעיף 4: במדינה שלנו, אופנתי ככל שזה יהיה להשמיץ אותה, יש עדיין מי שמסוגל לטפל בו זמנית באנשים שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותם לירקון או מכניסים אותם למיקרוגל (רק שיצאת חומוס, כי הקטע עם המיקרוגל זה בכלל בארצות הברית) - וגם באלי האנה. חביבי, אלי האנה הוא פושע. זה שיש נבלות יותר מסריחות ממנו, לא אומר שהוא לא נבלה. ונבלות צריך לגרד מהמדרכות כדי שלא יעשו לנו ריח רע בחיים. אלי האנה - פושע. אמרתי שוב, אני אומר עוד 1000 פעמים: הוא לא מוכר m&m ולא סוכריות גומי. הוא מוכר חומרים שמסכנים את ציבור המשתמשים בהם ועלולים בסבירות גבוהה להשפיע לרעה על בריאותם. הוא מוכר אותם גם בתחנות דלק חשוכות, גם בשירותים המסריחים של חדר הכושר, וגם מהאינטרנט באמצע החיים מתוך חדר סודי בתוך הבית המפואר שלו - משתין לבריכה מעל גובה המקפצה - לכל מי שמוכן לשלם לו כסף - לא רק לבודיבילדרים מקצועיים שלכאורה יודעים מה הם עושים, או לפחות עושים את זה בשביל הקריירה שלהם. בשבילו זה בכלל לא משנה מי זה. אפילו ילדים - כמוך. הבעיה היא, שילדים כמוך חושבים שזה לא מזיק, ושאף אחד לא מת מזה ושאף אחד לא נפגע מזה. אז בוא תקבל עכשיו בהפוכה, חביבי - ילדים כמוך הם האנשים שנמצאים ברמת הסיכון הגבוהה ביותר להיפגע מחולירע כמו אלי האנה.

עכשיו, ידידי, בדרך כלל מה שהייתי עושה זה עובר על המכתב שרשמתי ומפשט אותו קצת, אתה יודע, מקצר את המשפטים הארוכים וכו', כדי שיהיה לך קל לקרוא ולהבין, אבל החלטתי שלא בא לי, אז תתאמץ בשבילי הפעם.

קודם כל אני לא ילד. ואני גם מספיק חכם.
אני מסכים שסטרואידים שניתנים עפ"י מרשם אינם מסכנים, אני רק מציין את העובדה שהחומרים עצמם אינם מסכנים את רוב אוכלוסיית המשתמשים בהם. כל חומר יכול להיות סם, תרופה או רעל, תלוי במינון.
אני אינני מדבר מכעס כלל וכלל, פשוט מגועל מאנשים כמוך שזורקים דברים לאויר סתם.
אינני הסנגור של שימוש בסטרואידים, אך סבלנותי לאנשים המדברים שטויות בקילו (לגבי כל דבר בעולם) זעירה ביותר. קרא לזה רויד רייג' אם אתה רוצה, זה לא משנה לי כלכך, אינני צריך להגן על עצמי מפניך.
ההערה על ה"משו" סתמית. סתם הרגל מקיצורי סמס.
המדינה שלנו לא רק כושלת בלהביא אנשים כמו אלי האנה לדין, היא גם כושלת בלהביא את כל השאר לדין וצדק. לכן, שימקדו מאמציהם לדוגמא במי שעובר ברמזור אדום במהירות 150 קמש, ולא במי שהחנה לדקה על אדום לבן בת"א.
ההערה האחרונה שלך פשוט ילדותית.ואתה קורא לי ילד. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אתהצריך להתבגר, ולדעת לקבל ביקורת, גם אם היא חריפה.