צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-08-07, 15:50   #3
erezee
חבר מתחיל

chingo- אני יודע שאני חדש בתחום ואני משער שאתה יותר ותיק ממני בנושא, אבל אני לא בטוח ששמת לב לפרטים שרשמתי כאן. לא שאני אומר שאתה לא מבין או משהו- אבל לפי מה שרשמתי- הכמות הכוללת של החלבון שאני אצרוך ביום מהאבקה+חטיף החלבון היא 58 גרם חלבון ביום ואני צריך להגיע ל 100 גרם חלבון ביום לפי המשקל שלי, אז זה אומר שלא רק שזה לא הרבה או יותר מידי, אלא אני אצתרך מן הסתם להשלים עוד תוספת חלבון מאוכל רגיל וברור שאני אוכל ולא אחיה על אבקות לא?..
וגם- ארוחה לפני השינה מאוד חשובה כי הגוף נח מהאימון והוא בצום מוחלט של לפחות 6-7 שעות אז הוא זקוק לחלבונים איטיים כי לשקם את השריר וגם לפחמימות כדי שיהוו מקור אנרגיה לגוף. את כל זה אומרים המומחים ולא אני.
והוא לא דחף לי לדעתי דברים שאני לא צריך, ידעתי מראש מה אני צריך בגלל שאני כזה רזה- אבקה לעלייה במסה- עם יחס פחמימות גבוה יותר מהחלבונים- שזה בדיוק מה שהוא הביא לי, וחטיף החלבון הוא מצויין למקרה שלי שאני לא מספיק בכלל לאכול ארוחת בוקר מסיבות שונות, והוא מחליף ארוחה שלמה וזה בכלל לא חטיף שישי בו רק חלבון. אבל החטיף זה רק לשבוע וחצי בערך, כי זה יקר לי אז אני אצתרך למצוא פתרון אחר..

בקיצור- תתיחס למה שכתבתי- וגם תקרא בהודעה הראשונה שלי למעלה את כל הפרטים ותגיב שוב- אשמח לעזרה ממך וגם מכל האנשים האחרים פה..

תודה
erezee מנותק   הגב עם ציטוט