צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-09-06, 02:58   #15
power_hour
חבר פעיל

הסמל האישי שלpower_hour

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ShaI^MymoN
גם אני הייתי בעבר במצב שלך פחות או יותר וגם אני היתי שמן ורזיתי 30 קילו עכשיו בוא קח כמה עצות שלי לפחות עזרו
1.תתחיל לעשות אירובי אחרי האימון האן אירובי תעשה הליכה מהירה בשיפוע אופנים וכאלה זה יעזור לך להוציא מלחים מהגוף
2.תפסיק לאכול מלח ואל תטבל את האוכל שלך בדברים תבלינים רטבים שיש בהם הרבה מלח נגיד אורז וכאלה תאכל בלי מלח ממש תוריד את המלח מהתפריט שלך כמה שיותר שישאר לך רק מה שיש בטונה וגבינה\קוטג דגנים וכאלה ממש בקטנה שיהיה
3.תתחיל לשתות קפה שחור חזק חצי שעה לפני האימון בלי סוכר
4.אחרי הארוחת בוקר תקח ויטמין b12 בכדוריים ששמים מתחת ללשון זה עולה בסביבות ה18 שקל בכופת חולים כללית לא צריך מרשם לא צריך כלום
5.אל תשתה יותר מ5 ליטר מים ביום הם נאגרים לך בגוף ובמיוחד באזור שאתה מדבר עליו תשתה 5 ליטר ביום כל חצי שעה שעה תשתה 2 כוסות בערך
וזהו אחי בהצלחה אם אני יזכר בעוד דברים שעשיתי בחיטוב שלי אני ארשום לך הכי הכי חשוב זה להוריד את המלח מהתפריט בהצלחה אחי
כמה בעיות קטנות אם מה שכתבת:
1.אימון אירובי אחרי אימון משקולות יכול להיות בעייתי בגלל האפשרות לפירוק שריר,אלא אם הוא צורך משקה חלבונים עם פחמימה (או כל שילוב אחר שיצמצם את הפגיעה במסה השרירית) או להפריד בין האימון האירובי לאימון הכוח
2.לא צריך לבטל לגמרי את צריכת המלחים,הרי שבפעילות גופנית אנו מאבדים כמות גדולה של נתרן בזיעה
3.הקפה צריך להיות בסייקלים אחרת יאבד מהשפעתו (3 ימים כן 3 ימים לא)
4.פעילות גופנית ושתיית קפה (בזיעה ובשתן) מגבירה את הפרשת הנוזלים מהגוף.בשני המקרים הנ"ל מחסור במים יוביל להתייבשות
power_hour מנותק   הגב עם ציטוט