צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-07-08, 15:19   #39
האדמור
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2006

הסמל האישי שלהאדמור

כללי:: אופיר בכר
עוסק ב:: מדריך כושר ראשי בכיר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the sun צפה בהודעה
התכוונתי לחלק שאמרת שאתה מעדיף להשאר ללא חומרים, לעלות נקי, להתחרות כל שנה (אני מאמין ששלושת אלו לא תקפים כבר )
אתה עדיין מתאמן abcde? כי רשמת שם שאתה מתאמן 5 ימים רצוף ונח שישי שבת, אז אני מניח שזאת התוכנית?
אתה עדיין עושה אימונים של מינימום שעה ורבע? ושלוש פעמים מינימום אירובי בשבוע?
אתה עדיין לא עושה סקוואטים?
אני שואל סתם מתוך עניין, ברור לי שאתה שונה מאוד מכל מתאמן ממוצע ועושה דברים מתוך ניסיון אישי
נכון שאני אולי נראה על חומרים אבל תאמין לי הבריאות שלי יותר חשובה מאשר להיות מקום ראשון בתחרויות, אז אני עדיין לא על חומרים ומאמין שגם לא אהיה.
לעלות נקי....כן זה דבר שאני מאוד משתדל אליו ומאמין בו! זה לא שאני כרגע על 10% שומן אבל ברור שלא עובר את ה-15% בערך. כל עליה ברקמת השומן מתורגמת לעודף קלורי אז אני מוצא את האיזון שיגרום לי גם לעלות בשריר וגם להשאר על אחוז שומן נמוך יחסית לאוף סיזן, מה שאני מרוויח מזה שאני נראה טוב כל השנה ועדיין עולה בשריר לאט אבל בטוח.
להתחרות כל שנה.... זה באמת לא בגדר מחשבה כי בלי חומרים לא יהיה שיפור משמעותי אם אתחרה כל שנה, ידוע שמתוך השנה יוצאים 3-4 חודשים לחיטוב וידוע שאחרי תחרות לוקח משהו כמו חודשיים לחזור לעצמך ולמשקל שלפני החיטוב אז כך שיש לך סה"כ 5-6 חודשים כדי לצבור מאסה וזה כלום ממש כלום זמן כדי להשתפר.
תוכנית האימונים שלי:
יום א'- רגליים
יום ב'- גב +כתף אחורית + בייספס+בטן
יום ג'-מנוחה
יום ד'-רגליים
יום ה'-חזה +תלת +כתפיים+בטן
יום ו'-מנוחה
יום ש- מנוחה
לא עושה אירובי בכלל עכשיו- האימונים מספיק אינטנסיביים- דרופ סט כמעט כל הזמן!!!
סקוואטים אני עושה היום כי אין ברירה- זהו אחד התרגילים הבסיסיים לרגליים!
האדמור מנותק   הגב עם ציטוט