צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-01-13, 16:18   #28
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי achiliz צפה בהודעה
שמע אני לא ילך איתך ראש בראש וויתור פזם לא קיים היום(וגם לא לפני שנתיים) בצהל (לגבי מה שהולך עם ג'ובניקים אני לא סגור).

ולכושר אין תפקיד מפתח! זה לא מה שמחפשים אל תטעה! כושר זה כלי חשוב אבל גם אם חייל עשה 5:20 בבר אור פתיחה לא אומר שהוא קנה מקומו יסתכלו עליו אחרת כן,לאומת זאת חייל שסחב אלונקה במשך 8 ק"מ רצוף כן יחשב ואפילו מאוד אבל הנתון הזה ניכנס כבר ל"הכול בראש" אין פה סוגיה של כושר
אהבתי את חילוקי הדעות בינינו על אותו דבר בדיוק.
מוטיבציה, כוח רצון ויכולת גופנית בעת בדיקה של פעילות כלשהי= כושר ויכולת לבצע פעולה כלשהי- ככה זה נמדד.

לג'וב יש וויתור פז"ם וודאי בשביל לעבור לקרבי, אני אומר לך מהבית אחי כרגע במגלן! [רק במקרים מיוחדים- בעיות רפואיות אירועים משפחתיים וכו'] [מה שכן אני חושב שהמקסימום זה לוותר על שנה, הוא וויתר על 8 חודשים]

מעבר לזה, אתה צודק, כוח רצון ומוטיבציה מנצח כושר לא אמרתי אחרת, מה שכן, עדיף להיות תמיד בפלוס ולא במינוס, יותר כושר הוא תמיד טוב יותר מפחות כושר...

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט