צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-07-12, 15:11   #6
Xanadoo
חבר פעיל

חדר כושר: ספייס

שוב תודה לך,
1. לגבי הקוטג 3% אני מניח שהמלצת לי על זה בגלל הענין של הסידן. ובכן ידידי זה מיתוס. שומן לא קשור לספיגת הסידן אלא ויטמין D. למי שיש מחסור בויטמין D, גם אם יאכל גבינה 30% שומן, הזידן לא יספג טוב או בכלל לא אם יש לו מחסור בויטמין D.
2. לגבי השייק זה קצת בעיה כי אני צורך אותו כבר בחד"כ אחרי האימון ככה שאין לי איפה להכין את זה כפי שאתה מציע. לגבי הטעם אני בטוח שזה מצויין. אגב כיוון שאחרי אימון צריך לשלב חלבון ופחמימה, אפשר אפילו להשתמש בגיינר אבל רק צריך למצוא אחד כזה עם יחס פחמימות של 1:1 או 1:2 . יש כאלה וניראה לי שקראתי על זה באחד המאמרים של גיל.
3.לגבי הטחינה - אולי לא כתבתי בצורה ברורה התכוונתי בארוחת בוקר שזה 1 כף טחינה (מוכנה) או 1 כפית שמן זית או 1 כפית טחינה גולמית.אני לא אוכל גם וגם ובטח שלא באותה הארוחה. שים לב שבסה"כ השומנים הטובים בתפריט זה רק הטחינה או מה שבה במקום כפי שכתבתי ובנוסף 12 שקדים שבארוחה 4.אני שוב מדגיש ש 1 כף חמאת בוטנים זה הרבה יותר קלוריות מאשר 1 כף טחינה מוכנה(לא גולמית, כי זה כבר השמן + המים).
4.זה נכון שהיוגורט נספג יותר לאט מאשר ביצים אבל שים לב שגם אם אני אוכל חביתה מ 6 ביצים (5 לבן+1 שלמה) זה יוצא בערך 20-22 גרם חלבון ולכן אני אוכל בנוסף עוד 1 יוגורט כדי להגיע ל 30.אין לי תחושות מיוחדות בבטן לאחר אכילת ביצים כך שאין לי בעיה עם זה.
5. אני בדיוק כמוך משתדל לגוון את מקורות החלבון ומעדיף חלבון בעיקר מהאוכל. לפחות משתדל. אני משתמש ב 2 סוגים של אבקות חלבון. הראשון זה 100% מיי גבינה ואותו אני צורך אחרי אימון או/ו יחד עם הקאווקר בארוחה שלפני אימון. מעבר לכך עוד אבקה שהיא אבקה משולבת (מיי גבינה, קזאין וביצה)
6.אירובי אתה צודק. אבל שוב, יש לי את אילוצי הזמן שלי.

באופן כללי אני צורך חלבון לפי המלצת הקולג' האמריקאני רפואת ספורט שהם ממליצים על משקל גוף כפול 1.5 עד 1.8 אבל אני בהחלט יבדוק את עצמי שוב בעניין

שוב תודה לך, אנחנו בהחלט באותה הסירה, וכן, גם לי יש את הסרטים האלה כמו שאתה תיארת.
לגבי ה preworkout תשאיר לי אימייל ואני יחזור אליך.