צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-10-06, 15:39   #20
האדמור
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2006

הסמל האישי שלהאדמור

כללי:: אופיר בכר
עוסק ב:: מדריך כושר ראשי בכיר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב
האדמ"ור אתה עושה רושם של בחור נחמד , אבל באיגוד ישר ותקין לא היית לוקח את המקום הראשון הכל עיניין של וותק רואים בברור שהניגרי הרבה יותר גדול ממך ביידים יש לך "פיק "קטן בייספס קצר כמו כדור טניס , התאומים שלך ממש מיניאטורים רואים זאת הייטב במיוחד בתמונה מספר 15 כאשר כולכם עושים יד אחורית מהצד . הגב שלך חלש והכתפיים ממש קטנות מאוד . אין לך בכלל אמות הניגרי הרבה יותר מרשים ואין לי דיעה משוחדת אני פשוט שונא להיות נוכח כאשר מתבצע כל כך חוסר צדק ופאריאות " לא בשביל משהו אבל באמת קיבלת את המקום הראשון בחסד ולא בזכות לא היה מגיע לך כלל . אבל ראינו כבר עד כמה התחרות הייתה לא הוגנת ולא רק בקטגוריה שלך היה חוסר צדק הכל היה מושחת .בפעם הראשונה אני מצטער שנסעתי לשם היה שווה להגיע רק כדי לראות חברים .
קודם כל אני מקווה שאין לך משהו אישי נגדי, כי הבנתי ממך שאתה מנסה בכל הזדמנות להתחבב על חברי הטוב ביותר- הניגרי אז אתה יכול לקחת אוויר ולהרגע כי הוא כבר מעריך אותך מאוד, חבל על כל האנרגיה. עומרי טורבו באמת הרחת אש אך לא אתן לשריפה הזו להתפשט...
אז ככה...יואב טל האם אתה זוכר שישבנו בתחרות של IFBB 2006 ביחד וניסינו לשפוט מי יהיה במקומות הראשונים בכל קטגוריה ואתה טעית כמעט בכל קטגוריה ואני לעומך צדקתי והודת בזה באחת התגובות שלך?! אז אולי אתה לא בדיוק יודע מה הם הקרטריונים שנדרשים בתחרות פיתוח גוף!הגודל לא קובע אלה- איכות השרירים החיטוב הייבוש הסתטיקה וההופעה. כמובן שיש משקל לגודל השרירים אך אל תשכח שהניגרי היה סה"כ 3 ק"ג מעלי והוא גם יותר גבוהה ממני ב-3ס"מ לפחות אז איפה בדיוק הוא יותר גדול(נכון שיש חשיבות למשקל העצמות אך זה זניח).
תראה, גם אני ממבט ראשון חשבתי שאלעד הויקינג היה צריך להפסיד לחוסם אבל כשהסתכלתי שוב נוכחתי לדעת שחוסם לא הגיע מספיק חטוב ויבש ולכן הפסיד לאלעד.
"הכל עיניין של וותק"??? לא ידעתי שקייים קריטריון כזה שנקרא "וותק".
אם ככה שגיא גרשגורן היה צריך אלוף האלופים לא?!
ואיפה הוותק והתארים של חוסם??? איזה וותק יש לאלעד הויקינג?
דוגמא אישית: האליל שלי הוא רוני קולמן,8 שנים מר אוליפיה! כששמעתי על ההפסד הייתי מאוד עצוב:cry_1: וירד לי המצב רוח(הניגרי בישר לי את התוצאה). אך קבלתי את החלטת השופטים בכבוד.
לסיכום: אדם יכול ורצוי שיביע דעה אבל אתה לקחת את זה למקום אחר...
כבד את החלטטת השופטים!!!
האדמור מנותק   הגב עם ציטוט