צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-11-12, 20:13   #44
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maorswan צפה בהודעה
יכול להעיד בדיוק אותו הדבר על hb, נהיה לי תחת מטורף וכולם צוחקים עליי.
בקשר להבדלים ביניהם, קראתי לא מזמן ש-hb מחזק אותך ו-lb מראה את הכוח, וזה די נכון כי אני עושה רק hb ופעם מזמן עשיתי סט 105 hb והיה לי ממש קשה, ואז אמרתי ננסה 120 ב-lb ודפקתי חמישייה יחסית בקלות.
קראת לא נכון.
ומה שאתה מתאר קשור לירידה בקואורדינציה, לא למשהו אחר.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maorswan צפה בהודעה
העומק היה גבולי רק במשקל הזה, אני יורד הרבה יותר עמוק בדר"כ וזה כבר תועד בסרטונים אחרים [שhttp://www.youtube.com/watch?v=luenku563ek], וה-lb שלי היה עמוק ואת זה אני יודע כי חבר שלי שעושה lb נתן לי חוות דעת. אני לא יכול לעשות lb בגלל שיש לי דלקות בכתפיים, אבל תאמין לי שאם הייתי יכול זה היה יתרון ענק בתחרויות..

העומק הזה תקף רק לסינגל, כי זה atg.. אתה לא יכול לצפות ממתאמן לעשות דבר כזה לחמישייה.
עוד שטות.
העומק הזה לא תקף לסינגל.
עשיתי לפני כמה ימים הייבאר ככה עם 140 ל5 ואני בקושי מסקבט לאחרונה, אז עוד יותר זה לא תואם את מה שאתה אומר.

TE=MaorSwan;1147452]אבל ממתי סקוואט מלא = atg? לא סתם קוראים לזה atg.
שלא תבין לא נכון, אני סוגד למי שמצליח לעשות את זה באופן קבוע, אבל זה לא מתאים לכולם.. שבירת מקביל תקנית מספיקה לדעתי, יכול יותר עמוק? תפדל.[/quote]

החלטת להתמקד בלכתוב שטויות אני מבין.
זה מתאים לכולם - מי שלא מתאים לו פשוט לא מנסה. תפסיקו כבר להביא טיעונים שמריחים כמו המשפט "כל אחד ומה שעובד עליו" ו"כל אחד בנוי אחרת". זה לא תקף לדוגמא.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MaorSwan צפה בהודעה
אז לא ניסחתי את עצמי נכון; התכוונתי שמתאמן ממוצע לא יעשה את זה לחזרות. האנשים שאתה מציג בסרטונים הם אנשים שמקדישים את האימונים שלהם ל-atg, זה אחרת.. אני מאמין שגם מתאמן ממוצע שיקדיש את עצמו ל-atg יצליח להתקדם יפה, אבל זה דורש הרבה יותר כוח רצון, השקעה ואני מניח שגם תוכנית שונה.
זה דורש לעשות את זה, במקום לעשות לואובאר. זה לא דורש שום תוכנית שונה וגם לא להתמקד בזה, אלא פשוט לעשות.

ציטוט:
נו בדיוק, אז לא במקום לבוא ולהעביר ביקורת על hb ולומר "כל מתאמן hb צריך לעשות atg" כשזה בכלל לא נכון.. אני ממש אוהב hb, טכניקה מאוד טבעית, מאוד נוחה, אין יותר מדי התחכמויות, העמידה מאוד יציבה, המוט במיקום מושלם.. לעומת זאת ב-lb העמידה לא נוחה בעליל, יש לחץ על הכתפיים, מפרקי הידיים כואבים ולצאת עם המוט מהראק זה פשוט גיהינום, ובזמן העמידה עם המשקל אתה מרגיש שתנועה הכי קטנה שלך המוט משתחרר לך מהידיים ונופל או שאתה קורס עם הגב למטה.
עוד טעות.
המנח בהייבאר הרבה הרבה יותר נוח וטבעי לכתפיים מלואובאר, זה לא אני החלטתי, זה המדע והמכניקה החליטה.
לגבי כל שאר מה שאתה מתאר זו הרגשה סובייקטיבית שמעידה על בעיה שלך ולא של התרגיל.

ציטוט:
מסכים בהחלט. מה שכן, ב-lb מרימים יותר מ-hb - מוכח [עשו על זה כבר מאמרים ואני אומר את זה גם מניסיון, וגם שני חברים שהדדליפט שלהם בדיוק כמו שלי אבל הסקוואט שלהם גבוה משלי ב-30 ק"ג כי הם עושים lb]. כמו שנדב אמר, כל מתחרה צריך לעשות lb כי זה יתרון עצום אבל לצערי לי אישית זה לא מתאים וזה מה שיפיל אותי בתחרויות [שאני תמיד עם סקוואט 30-40 ק"ג נמוך יותר מהמתחרים שלי אבל דדליפט יותר גבוה משלהם].
אתה לא מספיק מנוסה ובטח שלא מספיק טכני כדי לדעת.
אם אתה לא יודע לעשות לואובאר אז תאשים רק את עצמך, לא את הצורה או הגובה שלך אלא זה שיש לך חוסר יכולת ללמוד את זה.
כל מתחרה צריך לעשות לואובאר כי הקילומטראג' של המוט קטן יותר בזויות יותר נוחות.
ואם אתה מתכוון ללכת להתחרות עם הייבאר אז פשוט תוותר על זה.

נערך לאחרונה על ידי אלברט ברכה, 07-11-12 בשעה 20:22.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט