אשכול: עזרה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-10-08, 13:43   #42
talll
חבר פעיל

הסמל האישי שלtalll

שלח הודעה דרך ICQ אל talll

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the sun צפה בהודעה
למה אבל אתם לוקחים כ"כ הרבה אוכל לבצפר? למה לא לקחת איזה סנביץ' לבצפר ולהשלים את שאר הקלוריות בבית?
אני הייתי לוקח לצבא המון אוכל ובחודשיים האחרונים הפסקתי ואני פשוט אוכל המון בבית, במקום 6 ארוחות אני אוכל 4 ומסתדר מצויין והרבה יותר נוח לא להכין כל יום מחדש תיק מעצבן עם הרבה אוכל

סנדרה אני מסכים איתך שהכל טעים, גם אני מעדיף לאכול לפי התפריט ולקבל את התוצאות והתגובות באהבה אבל קצת פרופורציות לא יזיקו, לא יקרה כלום אם אכלת שקית שלמה של אגוזים (אוי ואבוי אגוזים!) או במקרה שלי אם התפרעתי עם מלא אלכוהול באיזה לילה, זה זניח לעומת ההשקעה שאנחנו נותנים לגוף שלנו כל יום.
+1
כעיקרון זה מה שהתכוונתי,לא הסברתי את עצמי טוב.
וגם לא התכוונתי סובלים וכל זה,התכוונתי שתשחררו קצת חבל לא צריך להגזים בעניין,את אומרת סיימתי חבילה של אגוזים במקום 30 גרם כאילו שזה עכשיו יהרוס לך את כל המאסה ותיהיי קטאבולית ואלוהים יודע מה
לזה אני מתכוון מותר מדי פעם להשתחרר לא חיביים לעבוד כמו מכונה ולא צריך להגזים עם העניין,לא צריך להביא שייק למסיבות וג העניין של אוכל בבית ספר לא צריך בהגזמה.
כל אחד ומה שהוא בוחר לעשות,פשוט לדעתי יש דברים שהם קצת מוגזמים וקצת מעבר לגבול הטעם הטוב.

talll מנותק   הגב עם ציטוט