צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-07-12, 00:12   #3
entranz
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלentranz

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

שמע, אתה מגזים עם החלבון ומגזים עם הפחמימה.... קודם כל כל הגם פרי גם 5 תמרים גם לחם כל הדברים האלה ביחד בארוחה אחת זה מיותר... קודם כל תציין את הערכים של הגיינר, אני די בטוח שיש לך בגיינר מספיק פחמימה לאחר האימון ככה שלא צריך פרי ותמרים וכל מה שאתה מוסיף... ובמקרה הכי גרוע אם אתה מוסיף מספיק שתוסיף לגיינר 1-3 תמרים למרות ששוב, לדעתי לא צריך.
שאתה רושם גבינה, איזה גבינה? כמה גרם?
ואגב כל הקטע של התמרים באמצע היום סתם ככה זה מיותר זה סוכר מהיר זה סתם משהו שלא צריך מלא סוכר..... אחרי אימון זה מצוין ובבוקר זה לא חובה אבל גם לא מזיק זה בסדר....
ככה באמצע היום תתמקד בפחמימות מורכבות לחם מחיטה מלאה, קוואקר, אורז מלא, פסטה מקמח מלא, בטטה וכו'...
ארוחה שנייה 11:00
2 פרוסות לחם +גבינה + 2 מעדני bio או 2 פרוסות לחם + חמאת בוטים + 2 מעדני bio
2 פירות

פה לדוגמה, יש יותר מדי חלבון 4 מעדנים וגבינה (שאין לי מושג לאיזה התכוונת וכמה גרם) אבל אני כבר יכול להגיד לך שאתה יכול לקזז פה לגביע גבינה לבנה חצי אחוז למשל או לאיזה 2-3 יוגורטים 0%.
ובמקום ה2 פרוסות לחם ו2 פירות פשוט תאכל 3-4 פרוסות לחם מחיטה מלאה זה הרבה יותר טוב.

את הצהובה לפני השינה לדעתי הייתי מחליף לגביע קוטג' 3% עם כמה שקדים או אגוזי מלך טבעיים.

בסה"כ תפריט די סבבה פחות או יותר .... לדעתי תוריד מהפחמימות זה מוגזם למשקל שלך במיוחד... 500 גרם פחמימה זה יותר מדי.
חלבונים גם אתה לא צריך כ"כ הרבה...מילא בחיטוב אפשר לעלות טיפה זה תתלוי בפריט אבל במסה בכלל...אתה יכול בכיף לאכול 1.8 גרם לכל קילו.
לפי דעתי, תוריד מהפחמימות טיפה, תעלה טיפה ת'שומן, ותוריד מהחלבון...ואגב למשקל 62 קילו 3263 קלוריות זה קצת הרבה הייתי אומר....
סתם ככה דעה אישית לדעתי בשביל לעלות למשקל שלך זה בסביבות 2200-2700 קלוריות -+ לעלייה נקייה...
entranz מנותק   הגב עם ציטוט