צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-08-08, 10:01   #55
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

תודה לגלעד, נוני, וארבל על הפרגון.
בגדול הייתה לי אתמול חוויה גדולה.
מבחינתי אני עשיתי הישג בכך שעליתי קטגוריה, נשקלתי בהרשמה 82.8 עם בגדים כאשר שנתיים אחורה אני הייתי 71.8 עם בגדים. גם אם הייתי קצת פחות יבש עכשיו, זה שינוי בלתי נתפס מבחינתי.
בקטגוריה החדשה, יש לי צורך להתאקלם ולהתבשל, זה קצת כמו להתחיל מחדש בספורט.
תחרות ראשונה שלי במשקל קל ב 2004, גם כן לקחתי אחרון.
לקח קצת זמן הסתגלות, ואז הבאתי שלישי, מר צפון, ולקחתי שני ב 2006 (זה היה מאוד צמוד עם אופיר).
כיוון שאני הייתי גבולי במשקל, ורק לפרופורציות תבינו שהמקום השני, מתחרה נפלא ובחור סבבה בשם ספי היה 77, אני יודע שמה שחסר היה לי זה בעיקר ייבוש, ואולי עוד טיפה שפצורים פה ושם.
אין לי ספק שאני אוכל לעשות את השפצורים האלה, אני פשוט יודע ביוק מה ואיך צריך לעשות את זה.
אחרי התחרות היה לנו הכבוד לאכול עם אלי האנה באווזי, חברים, מה שהאיש הזה עושה בשביל הספורט אי אפשר לתאר במילים.
אלכס פשוט לא האמין איזה נחמד אלי, איך הוא מדבר בגובה העיניים, לא מתנשא, ויותר מכל: קורע אנשים מצחוק עם ההומור והכריזמה הכובשת שלו.
אלי אמר שבעיניו אני עשיתי קפיצה מטורפת (הוא אמר לי את זה גם בבוקר בשקילה) ועם הכנה קצת יותר טובה הייתי נראה אחרת לגמרי.
אני אעשה את זה, לא ברור עם שנה הבאה או 2010 אבל פעם הבאה אתם תראו אותי הרבה הרבה הרבה יותר טוב (כמו תמיד).
הודעה הבאה אתיחס לשאר המתחרים, חכו כמה דקות...

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט