צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-07-08, 22:02   #16
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שייקה צפה בהודעה
אחי יש לך בלאגן מאוד גדול, ארוחת הבוקר שלך יפה מאוד יחס טוב בין אבות המזון, הרבה חלבון ופחמימה רק דבר אחד חשוב לא הכנסת.. שומן איכותי, כף שמן זית יהיה מצויין, שני ארוחות הביניים שלך לאחר ארוחות הבוקר סתם מסובכות ומבולגנות אל תלך על משהו קיצוני מדי, ארוחת ביניים ראשונה: שני פרוסות לחם (רצוי מחיטה מלאה)+ שני כפות טונה + כף וחצי טחינה גולמית + פרי (זאת לדוגמא ארוחה יפה לביניים), ארוחת ביניים שנייה, אתה יכול למשל, שני פרוסות לחם+ שני כפות חמאת בוטנים + פרי.
לאחר מכן יש את ארוחת הצהריים שהיא באמת לא רעה רק הייתי מוסיף סלט ירקות, וזהו.. אל תוסיף עוד ביניים למה זה יותר מדי בשבילך, תאמין לי אתה סתם תקבל בחילות יותר מדי, אחרי ארוחת הצריים תנוח לפחות שעתיים שלוש מהאוכל ואז בארוחה לפני אימון תאכל משהו ממש קל, פרי עם יוגורט 0% שומן או כוס קפה עם חטיף אנרג'י יהיה מעולה, לאחר אימון אתה יודע בדיוק כמה חלבון לצרוך אל תלך על המיתוס של צריכת שני שליש חלבון ופחמימה לחלק לשתיים, צרוך כ60 גרם חלבון וכ30 גרם פחמימה (כמובן שאני הולך לפני המשקל שלך והגובה) ורצוי שתצרוך את הפחמימה מירקות ולחמים, ארוחה לפני שינה, תאכל חלבון איטי שיספג לאט לאט בלילה בגוף כדי שתימנע מלהגיע למצב קטבולי בבוקר, ארוחה טובה לפני שינה לדוגמא: חצי קופסת קוטג'+ כף שמן זית, לא לשכוח שומן איכותי חשוב גם בארוחה לפני שינה..

לגבי האבקה:
אם לא הגעת לכמות חלבון מספקת מבחינתך מכמות האוכל אתה יכול לקחת כמה סקופים מהאבקה ולהשלים לך גרם חלבון שתספק אותך אם אתה לוקח אחרי אימון רצוי שהאבקה תהיה עם מים או חלב דל שומן כדי שהספיגה תהיה מהירה אם אתה לוקח באמצע היום אז אפשר עם כל משקה לבחירתך, זהו.. מקווה שעשיתי לך סדר בעיניינים, שיהיה בהצלחה

תן לי לראות שהבנתי נכון .

ארוחת בוקר לא לגעת זה מצויין, רק להוסיף כף שמן זית , שומן איכותי
ארוחת צהריים היא בסדר רק להוסיף סלט ירקות

ארוחות ביניים במקום הבלאגן , פשוט לאכול שתי פרוסות לחם +חמאת בוטנים + פרי
או + שתי כפות טונה + פרי .

כעיקרון אני משלב גיינר . כך ש 125 גרם של הגיינר אני לוקח מייד אחרי האימון , כף אחת אני לוקח עם הארוחה לפני האימון. ועוד חצי מנה שזה 125 גרם לפני השינה .

כלומר שעה לפני אימון , רבע מנה (כף מדידה אחת) של הגיינר
אחרי אימון 125 גרם (שתי כפות מדידה)

לפני השינה 125 גרם .

בגיינר עצמו מייצגים שישנו השומן שאני צריך .. זה נכון ?

עכשיו מה שלא הבנתי אתה אומר אחרי אימון 60 גרם חלבון ? נאמר קופסת קוטג' זה 24 גרם , אז 3 קופסאות קוטג' ? נשמע קצת המון חלבון בשביל מייד אחרי האימון ... באכילה, אני יודע ש 250 גרם בכולל של הגיינר נותן לי עוד 55 גרם חלבון .

מה אתה ממליץ , אבקת חלבון אופטימום ? ואני אחד שמתקשה לאכול הרבה