צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-11-08, 17:05   #26
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the animal צפה בהודעה
למה אתה מתווכח איתי ככה? כי אתה רוצה לעבור את ה5000 ביום שאתה מכניס ולא מצליח? באמת שאין לי סיבה לשקר, אפילו הייתי מת שזה יהיה הפוך
אני מכניס בין 4500-5000 קלוריות בשקט אחי. אני אקטומורף מוגזם אצלי העלייה מלוכלכת רצח אבל לא איפכת לי לא עולה בשומן כמעט...

אני לא חושב שאתה משקר... אני פשוט חושב שאתה נוטה להגזים מעט.. בשביל להוכיח את הטענה הזו של לא צריך לאכול כל כמה שעות ..

אתה פשוט שוכח שאתה מדבר עם אנשים במיוחד כאלו שפותחים את הפוסטים האלה שלא מסוגלים לאכול 5000 ולא 6000 קלוריות ב2 ארוחות וגם לא ב 3 ארוחות ...

זה שאני ואתה כבר העמסנו והעמסנו ולאט לאט גדלה הכמות של האוכל ועכשיו זה נראה קליל ... לא אומר שזה ככה

אני רק אומר .... אין לך מה לפזר את הטענה הזו לא משנה אל תחלק העיקר הכמות הסופית .

כן בעקרון אתה צודק... אבל זה לא פרקטי לא לאנשים נורמליים שפותחים את הפוסטים האלה .

אני לא מתווכח איתך סתם .. פשוט ראיתי יותר מידיי אנשים כמו עוד כמה כאן שחושבים שאם הם יזרקו איזה מספר כולם יגידו וואוו ...

עכשיו שהבהרת שאתה לא אכלת כזו כמות אבל מאמין שאתה מסוגל , אני נוטה להאמין שעם רצון רב אתה תוכל לאכל כזו כמות.. לא יודע כמה זה יעשה לך להרגיש טוב אחרי כן

לאכול קילו אורז בצהריים נשמע לי מוגזם ...

לאכול 300-400 גרם זה נחמד ... ועוד איזה 200 גרם עוף

אני בעיקרון, ארוחת הבוקר שלי וארוחת הערב שלי שזה המון יוגורט והמון המון המון ש"ש ... והמון המון המון חלב

זה מה שנותן לי את הבוסט הקלורי ...

בין היתר גם בורגוס , מוזס, סטייק פרגיות , שיפודים חומוס פיתות ושאר הדברים הטובים ... עוזרים לי