צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-08-07, 20:11   #26
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ThaiB0X
אמממ אני חושב, אם הייתי עושה 9 סטים לחזה וגב באימון זה יוצא 18 באימון, עכשיו אני עושה 3 אימונים במקום 4 אז יוצא 6 סטים לשרירים האלה לאימון...

סקוואט ודדליפט אני לא מוותר.

שמתי שני סוגים של מתח בשביל העבודה על הבייספס והפוסטריור דלתויד בCHIN UPS, ובשביל להשלים 6 סטים לגב כמו שאמרתי... חשבתי לשים תרגיל יותר "middle back" כמו bent over row לדוגמא, אבל נראה לי שהמתח יעבוד מספיק גם על המידל באק....

בולט, התרגילים האלה יעבדו מספיק על התאומים, בייספס, טרפזים עליונים, כתף אחורית? אני רוצה לחסוך בזמן ולחסוך את התרגילים המבודדים אליהם... (חוץ מהכתף אחורית שהייתי עושה בשבילה lying rear delt rows או משהו)

תודה
אבל אתה חושב לא נכון. אם אתה עובד על השרירים 3 פעמים בשבוע במקום פעמיים, אז נניח היית עושה 18 סטים לשריר-פעמיים בשבוע, עכשיו אתה לא צריך 18 סטים לשריר-שלוש פעמים בשבוע, אתה צריך פחות כי התדירות שלך גודלת-->הנפח השבועי צריך לקטון.

וכן, תרגילים מורכבים יעבדו עליהם מספיק. אני לא עושיתי שראגז, ולא אימנתי כתף אחורית בחיים והם בפרופורציה לשאר השרירים. תאומים... לא בטוח. הייתי זורק להם איזה סט-שניים.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט