צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-12-12, 12:47   #31
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
לא ברור לי אם אתה מדבר עם nac או על ליפטינג.
לגבי nac מתחרים לא משלמים להשתתף בניגוד לרוב האיגודים, מטיסים אותם להתחרות בחו"ל (חלקם, לא ברור לי על חשבון מי וכמה) ומקבלים פרסים כספיים חביבים. במקרה הזה יש הצדקה לתשלום כניסה, אבל השאלה אם חכם לארגון בתור ארגון לגבות כניסה. כי אתה צודק - לא יבואו ולא באים.

לגבי לארגן תחרות - אתה לא בחור טיפש אבל אתה מאוד אופטימי אם אתה חושב שזה כזה פשוט. צריך אישורים עירייה עניינים ביטוחים וכו' וכו' וכו' זה לא תחרות שחמט של כמה חבר'ה. התחרו בדימונה המון המון אנשים חדשים רובם כאן מהפורומים, היו עוד לא מעט שהביעו התעניינות ורצו להגיע אבל לא היו מוכנים פיזית או מוכנים להגיע וכו'. הצלחת התחרות תרמה לכך שיהיה יותר קל לשכנע אנשים לבוא שנה הבאה. לגבי מונוליפט רוצים לשמור על רף גבוה של תחרות, וזה מקובל. לגבי סכנה - מי קובע איזה משקל מסוכן? להתהפך עם 200 לא מסוכן? עם 100? במקרה אתה תמים ואם הקט' eq הייתה הולכת כמו שצריך המונוליפט היה עם 350+ קילו עליו. אז אל תזלזל. לגבי בטיחות אני יכול להגיד לך שהתהפכו שם כמה פעמים ולא חושב שמונוליפט זה מי יודע מה בטיחותי. אולי אם משנים את גובה הרצועות מה שלא היה בפועל. הכסף שהמתחרים שילמו הולך להוצאות התחרות, ותאמין לי יש המון.
זה עדיין לא דבר כזה גרנדיוזי, עם כל הדברים שצריך לעשות מסביב.
ואם הספוטרים עירניים ומנוסים זה כבר 90 אחוז ממה שצריך בזמן התרגיל.
עם 200 קילו ל3+ ספוטרים והליפטר עצמו הרבה יותר קל להתמודד, עם 300-400 ומעלה זה כבר סיפור אחר.

כל הדברים האלה שצריך לארגן, אם יש את הזמן הדרוש אפשר להשיג הכל.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט