צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-10-07, 11:36   #36
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי androtest
משה, תכניס גנטקיה וחומרים למשוואה, וכמו ש Vin diesel אמר, אתה יכול להתאמן פעמיים בשבוע.
בתקופה שאני "שומר". אני בקלות עובד פעמיים בשבוע, אבל אז אני עומד ב RM 2- RM6 ולא יותר. אז בהחלט שאני צריך יותר זמן להתאושש מאימון לאימון, במיוחד לאור העובדה שאני כבר לא ילד.
השאלה היא סוג האימון והעצימות שלו. אני HARD GAINER וכל חצי ק"ג שהעלתי עלה לי בדם.
ולהגיד שאני לא מבין? אני לא אכנס למריבות אגו. אבל הזלזול שלך אלי מראה על חוסר הניסיון שלך. אם תדע מה עברתי בחיים, איפה יצא לי להתאמן ועם אילו אנשים (ברזיל, תילאנד,ווניס בי'ץ ועוד) הניסיון שצברתי נרכש לאורך זמן ועבודה קשה, מה שרשום בספרים ובמאגרי המידע הרפואיים זה טוב מאוד בתור בסיס ראשוני, אבל המרחק לעולם האמיתי והיישומי הוא רחוק ביותר.

אל תדבר שטויות, וכמו שאמרתי, במקום להיות "חכמולוג" ולנסות להתחכם, מה עם האימונים שלך?
מה אתה חושב, שהמחקרים נעשו על אנשים שלא ראו אור יום בחיים שלהם בתנאי מעבדה מבודדים כשהם קשורים לכיסא? לקחו אנשים כמוני וכמוך, רק הרבה מהם, ובדקו תוצאות. אתה אומר "תראו, הוא עשה את X --> הוא כזה סוס --> עליי זה בטח יפעל", והמחקרים אומרים לך שוואלה, על כל בנאדם שזה "עבד עליו" יש 99 שזה לא, ועם המסקנות האלה אי אפשר להתווכח

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט