צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-11-12, 00:24   #50
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
גאגא1234, 90 אחוז מהבילדרים בארץ לא יודעים להתאמן ולהתקדם במשקלים בלי חומרים. בגלל זה נראה לך מוזר שאלון מרים כל כך הרבה ביחס ל"גודל" שלו, למרות שלפי הנתונים שלו הבן אדם יחסית גדול (כמעט 10 קילו מעל לגובה שלו). בילדרים ממוצעים בארצנו לא יגיעו למשקלים כאלו בחיים בלי חומרים וזה פשוט כי אין להם מושג קלוש באימונים, בגלל זה הם גם "יורדים" על מתאמני כוח שהם "שמנים" אבל בסופו של דבר הם מבינים באימונים פי מליון מכל בילדר ממוצע בארץ. אלון וע1נס הם לא בחורים קטנים כלל. אלון יראה את השינוי במסיביות שאתה מדבר עליה כאשר הוא ייתקדם קצת יותר בלחיצות ומתח עם משקל , אבל עדיין לא צריך לפמפם מליון בייספס בשביל להגיע לרמת מסיביות שאתה מדבר עליה. ההבדלים יהיו שנגיד תשים אותו מול בילדר ממוצע אז הבילדר יהיה סתם פיקציה של מישהו שכביכול "חזק" ואלון הוא באמת יראה כמו מה שהוא מרים. ואני במקום הבילדר הייתי מתפדח מאד. אין דבר יותר מפדח מלהיות גדול ואז שבאה כוסית להסתכל עליך אתה עושה משקלים כמוהה בסקוואט...
יום אחד באמצע הפסקה בכדורגל אני פותח את הפורום באייפון, רואה סרט של קוקלייב עם דדליפט 390 ל3, אחד מהקבוצה שלי עושה לי "תגיד, מי זה השמן הזה?????????"
חחחחחחחחחחח

ולעניין - לא כל בן אדם ששוקל 80 ומשהו קילו צריך שתהיה לו יד 42 סנטימטר, גם לא 40.
זה כבר מצחיק שמודדים מאסה של בן אדם רק לפי הפלג גוף העליון

נערך לאחרונה על ידי אלברט ברכה, 05-11-12 בשעה 00:28.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט