צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-09-08, 00:44   #39
nirbin
חבר פעיל

חדר כושר: שכונתי
ברירת מחדל אלי האנה הוא 100% פושע נתעב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי drgym צפה בהודעה
רק במדינה נהדרת כמו ישראל, במקום להשקיע את הכוחות נגד הפושעים האמיתיים, הולכים ודופקים אצל אלי האנה על הדלת.

אני פשוט לא אוסיף שום מילה.
וטוב מאד שלא תוסיף מילה.
בוא תגיד לי מיהם הפושעים האמיתיים? יש פושעים אמיתיים שיורים בנשים תמימות בחוף הים. יש פושעים אמיתיים שרוצחים ילדים ויש כאלה שמוכרים הרואין וקראק. אני בטוח שאתה מסכים איתי שזה פשע אמיתי.

אלא שלדעתי, למכור סטרואידים זה פשע אמיתי. יש סיבה טובה שסטרואידים הם תרופות שדורשות מרשם. למה הם דורשים מרשם? כי כשאתה מכניס לגוף שלך סטרואידים, הם גורמים לשינויים ולהשפעות מרחיקות לכת. סטרואידים זה לא אקמול. הם גורמים לשינויים בתפקוד הגוף והם גורמים גם לשינויים פסיכולוגיים.
הם יכולים לעשות דברים שלדעתך הם טובים, כמו לעזור לך להגדיל את השרירים. אבל הם גם יכולים לעשות דברים רעים מאוד, כמו להרעיל אותך ולפגוע במערכות בגוף שלך. בוא נאמר, שגם אתה נראה מיליון דולר בזכותם, בריא יותר - אתה לא.

בוא נתמקד רגע בנערים צעירים שקנו חומר אצל אלי האנה. חלק מהם עלול להגיע לבית חולים. חלק מהם איבדו כמה שנים מהחיים שלהם (כי הנזק יבוא לידי ביטוי יום אחד בעוד 40 שנה, כשיקבלו סרטן, שלא היו מקבלים לולא השתמש בסטרואידים). אולי מישהו מהם עשה תאונת דרכים או פגע במישהו שעיצבן אותו בגלל שהוא היה ב-roid rage.

ועוד גרוש למחשבה - אני די בטוח שאלי האנה לא משתמש בזבל שהוא מוכר לאנשים אחרים באינטרנט. הוא משתמש בסטרואידים יקרים באיכות רפואית, וסייקל שלו עולה כנראה בערך פי 20 ממה שהוא היה משלם אם הוא היה משתמש בחומרים הירודים שהוא מוכר לאנשים שלא מודעים למה שהם עושים.

אז לסכם את דבריי: אלי האנה הוא פושע אמיתי. ללא ספק. הוא פושע אמיתי כי:
א. הוא לא יורה בנשים תמימות בחוף הים אבל הוא מוכר חומרים שעלולים לסכן את בריאות המשתמש, בדיוק כמו סמים.
ב. הוא לא זורק רימונים לבית של ראש העיר אבל הוא מוכר חומרים שעלולים לגרום למשתמש לסכן אנשים אחרים.
ג. הוא לא רוצח ילדות קטנות ומשליך אותן לירקון אבל הוא מוכר לכל אחד שמוכן לשלם לו כסף ולא אכפת לו עד כמה הקונה מודע להשלכות השימוש.
ד. הוא לא מכה זקנות ולוקח מהן את התיק אבל הוא עובר על החוק כי הוא מפיץ חומר שאסור לו להפיץ.
ה. וככה בקטנה אני מוסיף, שבדומה לזאב רוזנשטיין ואסי אבוטבול, הוא מלבין כספים וגונב מהמדינה כי הוא עושה טונות של כסף אבל לא משלם מס למדינה (זהו אכן פשע).

יש הרבה סוגים של פושעים. אחרי מה שאמרתי, בוא תחשוב ותגיד לי אם צריך לדפוק לאלי האנה על הדלת או לא.
אני חושב שלא צריך רק לדפוק לו על הדלת, אני חושב שצריך לדפוק לו את החיים.

נערך לאחרונה על ידי nirbin, 09-09-08 בשעה 00:51.
nirbin מנותק   הגב עם ציטוט