צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-04-09, 11:33   #36
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hitman צפה בהודעה
שלום חברי,אתם יודעים שאני מאוד מחבד אותכם,זה ראשית כל. אני מתחרה רק כשנה אחד(3 תחרויות) ואכשב הגיעה השנה השנייה של התחרויות,אני עדיין לא מצליח להבין למה המתחרים לא מגיעים לתחרויות האזוריות? כמובן מבין עניין כספי ,אבל כפי שאנו רואים את usa שם הם כן יוצאים ! גם אנו רואים את הpro bodybuilders שנימצאים באוף סיזן ויחד עם זה הם יוצאים לתחרויות ואף אחד לא מקלל אותם על זה איך הם ניראים! אז למה? זה פשוט מעניין,למרות שאני מתחרה לכם יש בהרבה יותר את הניסיון בפוליטיקה שאני כניראה לא במין אותה...
קשה להשוות את המצב בארץ למקצוענים בארצות הברית. סדר היום שלך ושל המתחרים האחרים בארץ כולל דברים כמו עבודה :d וגם בין המתחרים יש כאלו שמתחרים ביותר תחרויות ויש כאלו שמתחרים בפחות תחרויות. השיפור אצלם בין תחרות לתחרות הוא הרבה יותר גדול ממה שמתאפשר למתחרים בארץ, וכמובן כמו שאמרת יש עניין עספי.
לגבי הפוליטיקה - גם זה מעורב, קשה לדעת באיזה מידה, אבל לפעמים יש לחץ מצד הספונסרים לצאת להתחרות כדי לחזור ל"סדר היום הציבורי" בעולם הבאדיבילדינג, יש לפעמים לחץ מצד מארגני תחרות ויש גם תחרותיות מטורפת בין המתחרים ורצון כל הזמן להוכיח את עצמך.

ובשורה התחתונה - אתה לא "מרוויח" שום דבר מלהשתתף בתחרות כאן, אתה מפסיד הרבה מאד כסף, וזמן ובריאות נפשית לעשות את זה כל שנה זה פשוט מטורף, לעשות את זה 3 פעמים בשנה (משמע להשתתף גם בתחרויות האיזוריות) זה פשוט מטורף!
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט