צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-09-09, 09:14   #31
Hayate
חבר פעיל

עוסק ב:: צבא

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
קראתי את מאמר הילדה בת 15 שלך והיה לי קשה עם תחושת התסכול שנבעה מתוך המילים שלך
תחושת תסכול רגשי נחיתות ובורות איומה
אני מניח שעשית מחקר על מנת המשכל של מפתחי הגוף ועל השפעת תוספי מזון על פעילות מוחית
נשמע גם כי עשית מחקר על שינוי בצורת הלבוש של מתאמנים ופגיעה בבריאות המתאמנים כתוצאה משימוש בתוספי מזון

מעניין שאתה-שהחלטת לתקוף את מנת המשכל של מפתחי הגוף לא יודע אפילו מה הם תוספי מזון וממה הם מורכבים אבל בכל זאת נתת את דעתך הנגועה שטיפשות והלוקה בחסר
עוד נגעת בנושא התזונה של מפתחי הגוף-מעניין כי גם שם הבורות שלך חוצה גבולות-6 גרם חלבון על כל קילו גוף זה כבר שקר גס ועוד קביעת שכל התזונה שלנו מתבססת על בייצים
בקשר לפחמימות לפני אימון-אם היה לך מושג על מה אתה מדבר היית יודע שמטרת אכילת הפחמימות לפני אימון היא למטרת אנרגיה במהלך האימוםן ואין שום קשר למאזן קאטבולי/אנאבולי [אם אתה צריך פירוש תחפש בגוגל]
אנחנו נראים כמו הסיוט של המין השני? מעניין...לא חשבתי שלבתול כמוך יש יכולת או לגיטימציה לדבר על הנושא
פסקה אחרי כן החלטת לתת כמה מילים שנראה לי יותר מידי גבוהות בישבילך
סוציאליזציה-תרגילי התנייה- אינרציה כמה שאתה מגוחך כשאתה משתמש במילים שאין לך מושג מה הן אומרות ועוד שם אותן במשפטים שלא קשורות אליהן
עוד אמרת התשובה ברורה פתולוגית- אתה מגוחך חמוד אין שום מקום למילה פתולוגית או לכל הטייה שלה בכל הפסקה שכתבת

ואז-באה הצהרה מפגרת שסתמה את הגולל על אווילותך ניתוח כביכול פיזיולוגי על מצב המערכת הקרדיו ווסקולארית של מפתחי הגוף כשהצהרת שהלב נחלש בגלל מאסת השריר-על אדפטציה שמעת?

בכל אופן ידידי-הצבת את עצמך כבחור מגוחך טיפש בור ועם הארץ ילדותי בעל רגשי נחיתות איומים אני מתכוון לפנות להנהלת האתר במכתב תגובה זועם על רמת הכותבים אצלם

אני מקווה שיום יבוא ותוציא את הראש מהישבן
יאיר בן משה

המייל ששלחתי לו
אני אוהב אותך!
Hayate מנותק   הגב עם ציטוט