צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-10-09, 00:57   #32
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי WEST $ SIDE צפה בהודעה
אם אתה מתאמן מספיק חזק , אם אתה מזיין מספיק , תאמין לי שלא יהיה לך עודף אדרנלין , אם כן כנראה שאתה לא מקיים את אחת המצוות שציינתי.
אני מתאמן מספיק חזק!! תאמין לי שאני גמור אחרי אימון, עכשיו אני אחרי מקלחת אחרי אימון די ארוך, אבל זה עובר אחרי שעה לא מרגיש כבר עייף (הנקודה היא שאת הפעולה השניה אני לא עושה, אחי אני דתי שומר ברית! )

לגבי אומנות הלחימה הזאת ובכלל לכל דבר בחיים בתור אדם יהודי מאמין, כשהפעולה נעשית לשם שמים וממצא את עצמה זה דבר אדיר ואי אפשר להתחרות מול זה, כשראיתי את זה ישר חשבתי ללכת על זה, בדקתי אם זה אמין והגעתי למסקנה שיש לזה ביסוס וגם אם נאמר ולא, הוא אומן לחימה ענק, אין סיבה לא ללכת אליו ובנוסף ההסברים לשיטה שלקוחים מהיהדות דוקא מוצאים חן בעיני ודי הגיוניים ויפים. למשל פעולת מכת הקשת של יהודה, שהוא מסביר שכתוב "ללמד יהודה קשת" לא מדובר בחץ וקשת אלא המכה היא קשת, תקרא בכתבה הוא מסביר יפה בערך באמצע באחד משני החלקים והיא בסיס לשיטת הלחימה אביר שלא מכים בנעילת הגפיים כמו שאר אומנויות הלחימה אלא במכה מעוגלת, דווקא כשהמכה מעוגלת המכה נעשית קטלנית ולמעשה יעידו לך אומני הלחימה הגדולים שנעילת הגפיים למעשה היא לא אפקטיבית אך רק באומנות הלחימה אביר שליחת הגפיים מעוגלת<בערך לפי הכתבה
speed מנותק   הגב עם ציטוט