צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-05-09, 20:21   #1
Melamed
חבר פעיל

ברירת מחדל עזרה| באמת שיצאתי פסיכי, חדש פה, חייב עזרה ממבינים אני מתחנן

טוב קודם כל אני חדש פה ואני יספר קצת על עצמי ומה עברתי בערך אז ככה:
קודם כל כיום אני בן 14.5
משקלי: 47-48 ק"ג
גובהי: 1.69

אז ככה במשך כ 4-5 חודשים עשיתי דיאטה והורדתי 20 קילו (שקלתי 67) זה היה דיאטה רצחנית לפי מה שהבנתי מפורום אחר הרגתי את האמא של המסת שריר שלי וירדתי יותר במסת שריר ופחות מאשר בשומן ועכשיו זה נראה כאילו יש לי אחוז שומן גבוה ביחס לנתונים שלי הנה תמונה:
עכשיו לא כל כך הבנתי למה זה קרה..
אוקיי אז ככה בתקופה האחרונה התחלתי להתאמן בחדר כושר עם מאמן והכל הוא אמר לי שאנחנו מתחילים תקופת מסה נקייה, עכשיו הבעיה שלי היא שאני מאוד מפחד להשמין בחזרה ולהיות מה שהייתי תמיד קיים בי הפחד הזה לחזור להיות שמן לאחר כל המאמץ וההשקעה שלי... והבנתי שבמסה חייבים להיות במאזן קלורי חיובי ועולים גם בשומן.. אבל הבעיה שלי שעוד מעט מגיע הקיץ ואני נוסע גם לבית מלון ועכשיו בריכה וכל זה אני רוצה להראות טוב... עכשיו הבנתי שיש תפריט דל פחמימות לא הבנתי למה זה עוזר ולמה לעשות את זה? למה אי אפשר לעשות חיטוב רגיל?(או שאפשר ומה ההבדל ביניהם)
כמה ילד בנתונים שלי צריך לאכול מבחינת קלוריות ביום וכמה גרם של חלבון,שומן,פחמימות וכו'.. מומלץ לי לאכול?
אני ממש חייב עזרה ואיזה עצה לבניית תפריט מפני שאני ממש כבר מבולבל יום אחד אני מרעיב את עצמי ויום אחד שאני אוכל יותר אני חושב שאני משמין באמת שאני חייב עזרה.. תוציאו אותי מהברוך הזה..
מצטער על החפירה זה עניין של חיים או מוות באמת...
Melamed מנותק   הגב עם ציטוט