צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-02-09, 16:56   #49
radio111
חבר פעיל

עוסק ב:: לימודים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
לפני שנתיים וחצי בערך בל"ג בעומר אני וחברים שלי עשינו על האש ופיצצנו את עצמו בבשר ושטויותבקיצור חבר שלי שגם אוהב להתאמן חזק לא בתדירות כמו של מישהו רציני כאן אבל בא מפציץ משקל והולך הבייתה,עושה לי ב7 בבוקר שכולנו מסריחים מהמדורה ומהמנגל ומהנרגילה "שמע גלעד חובה לתת עכשיו חרא בטבע ואז ללכת להרביץ אימון המכון רייק!"חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וזה מה שעשינו חרבנתי תחרא של אחרי ל"ג בעומר שזה אשכרה כאבים כמו אישה יולדת ואחרי זה הלכנו להתאמן אם כל הריח של הכבש ואש חחחחחחחחחחחחח ואז כל אחד חתך הבייתה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בונאה הרגת אותי חחחחחחחחחחחחחחחחחחח שונא את החרא של ל"ג בעומר! לא משנה כמה אתה מחרבן לפני תמיד הוא יבוא

אני לא עשיתי איזה משהו מטורףף...חוץ מפעם אחת שאכלתי חזה עוף חי חחח זה היה בחופש הגדול אני קם בבוקר (3 בצהריים לפני אימון ג'ודו) אני מריח את הריח של התבלינים של החזה עוף בכל הבית, אמא שלי לא בבית, לקחתי לחמניה שמתי איזה 3 יחידות ואכלתי ... הרגשתי משהו שונה אבל עדיין אכלתי, אחר כך אמא שלי התקשרה אומרת לי "שמתי לך חזה עוף בתנור תחמם אותם" חחחחח..כי התנור היה חם קצת לפני אז לא היה להם צבע ורוד והריח היה בבית חח..

וטל, אתה מתכוון שאלה המורעלים הם ימשיכו עד הסוף או אלה שלא יוותרו על טיול שנתי בשביל אימון?
radio111 מנותק   הגב עם ציטוט