אשכול: מר ישראל nabba
צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-08-08, 15:13   #25
Pro_XXL
Banned

[size="4"]שלום גולשים יקרים!

אני רק אסביר בקצרה מה ההבדל בין אלי האנה לאשר פריג'!

אלי האנה
הוא בן אדם שתומך בספורט מחזק אותו ומשקיע מכל הלב ונותן הכל כדי לקדם את התחום הפיתוח הגוף ומעבר לזה שאלי משקיע אז אלי משקיע מעבר ל100% לדוגמא אלי השנה הכין שלט חדש ומפואר לתחרות מר ישראל של איגוד נאבא 2008 אולם חדש,תפאורה יותר טובה,סיכור של התחרות על ידי ערוץ 5 פשוט השקעה שלו ושל מר אמנון גאון והנהלת נאבא פשוט כל הכבוד ואני ממש מתרגש לקראת התחרות ומודה לאיגוד נאבא ישראל על ההשקעה והתמיכה האין סופית!ודורש מכולם להגיע כי זה יהיה אירוע פי מליון יותר מדהים משנה שעברה שהתחרות בנתניה הייתה הצלחה מטורפת!

אשר פריג'
כרגיל אותו אולם כדורסל..כרגיל אותו שלט משנה שעברה רק שהוא טרח לערוך את הסיפרה"7" והפך אותה ל"8" פשוט ביזבוז של טיפת דיו והדפיס את אותו שלט ארור משנה שעברה איזה בן אדם נכון שממש איכפת לו מהמתחרים?פשוט להעיף אותו בבעיטה מההנהלה של ifbb אני מקוה שיקום איזה מישהו אם קצת שכל וקצת ביצים ויעשה משהו בנידון כי זה עבר כל גבול וזה פשוט זוועה ובושה!
סתכלו במר ישראל יהיה שלט ענק של מר ישראל של איגוד ifbb לשנת 2008 שם הוא יוריד את הסיפרה 7 וידביק עליה ריבוע אם הסיפרה 8 אין תקציב לשלט חדש?או שלקחתה הכל לעצמך יא מאניק?[/
size]
Pro_XXL מנותק   הגב עם ציטוט