צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-09-07, 16:03   #86
Moshe
Banned

אני אגיב פה פעם אחרונה ודי , אם אתה ביגביט מאמין בתזונאי שלך ומי שמכין אותך לתחרויות אז אולי כדאי שתשלים עם העובדה שמה שאנחנו אומרים זה נכון , ואולי הפעם תשתכנע (לא שזה אכפת לי כן? אבל בשביל הדיון הסוהר).

ציטוט של גיל גרנות לפני כחודשיים בפורום תזונה ותוספים ישראל באדי.:

ציטוט:
אוקי,

היה לי קשה להתעלם מהוויכוח הסוער שנפתח פה בפורום לגבי "הארוחות המרובות".

אנשים, אתם חייבים להבין יש כל כך הרבה תאוריות, יש כל כך הרבה שיטות ויש כל כך הרבה אנשים מרוצים או שלא (הלוואי וכולם היום מרוצים) .

ועד היום, לא מצאתי את השיטה "מספר אחת" שעובדת בשביל כולם. הרעיון של האינדיבידואל הוא רעיון שאסור להתעלם ממנו ולכל אדם יש את העדפות שלו ומה שעובד בשבילו.

מה שיפה בענף שלנו שאין פה שחור ולבן, הכל משתנה ומאוד דינמי, מחקרים חדשים יצוצו בכל
יום ובכך הידע שלנו לחולל שינוי משמעותי בגופנו, גדל.

אני תמיד נוהג לעקוב אחרי מחקרים חדשים ואחרי פוסטים של Gal T ו קרנבו(יותם) ידידיי המלומדים. לומר לכם שאני מיד משתמש באותן השיטות ומיישם אותן ביום שלמחרת? בשום פנים ואופן לא. כל דבר צריך להיבדק לעומק. לראות איך אנשים מקבלים את הרעיון החדש ("רק 3 אחרוחות ביום?") או ("תרד בכל ארוחה?" מימי The Kid) ועוד פרמטרים אחרים שחיוניים לפני תחילת העבודה.

דיברנו על ריבוי ארוחות, על שיטות "קורעות", וכדומה, ברגע שננתח כל מצב לגופו ונראה מהו הרציונאל יהיה יותר קל להסכים שלכל השיטות יש מקום כלשהו במשוואה, אך עדיין אף אחת מהן היא לא המשולמת.

לדוגמא, מפתח גוף וותיק שאוהב לבלוס בלי סוף בתקופת המסה ועבד עד היום בתפריטי מגזין Flex לא יקבל בכזאת קלות את המעבר ל 3 ארוחות גדולות ביום (מניסיון) ואלא יעדיף לנשנש כל שעתיים וחצי שלוש ארוחה קטנה יותר. ככה זה "ישב" לו יותר טוב בבטן, הוא לא יהיה "כבד מידי". ויוכל לגוון ולהפיג את השעמום היומיומי.
בניגוד ל-
איש עסקים עסוק, שאין לו זמן למשחקים, הוא יעדיף לחטוף 2-3 ארוחות גדולות ועוד 1-2 חטיפים בין לבין. אחד כזה יקבל בשמחה את המחקר החדש בלי הרבה וויכוחים.

אני מקווה לסיים בקרוב מאמר חדש שעליו אני עובד שמעלה חלק מהדיון שעלה פה בפוסט.
מקווה שעזרתי,
שיהיה שבוע מעולה!
בקיצור , זה אינדיבידואלי, תעשה מה שנוח לך את שום אספקטים חיוביים על ריבוי ארוחות , בזה סגרתי את הדיון ואני לא אגיב פה יותר כי לדעתי זה ביזבוז אנרגיה (קלוריות ),
יום טוב.
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט