צפיה בהודעה בודדת
ישן 12-01-13, 18:17   #3
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

תישמע אנאבול צודק זה מורכב ובעיקר בגלל האוכל בצבא אין יותר מדי פינוקים ומאוד קשה להגיע לכמות חלבון יומית בנוסף לזה שעות שינה לא משהו במקרים כאלה ואחרים...

תראה אומר לך מניסיון צבאי קרבי(היה לי גם חד"כ ברוב השירות חוץ ממקרים מסויימים,לא במסלול) מתח מקבילים שכיבות שמיכה חבל(6 או 3) זה האימונים הכי טובים למשקל גוף למה? כי אין משהו אחר זאת הגישה קודם כול,לעשות אימונים נכון לא לתת 40 מתח 100 מקבילים ועוד 100 שכיבות שמיכה וללכת למקלחת.

קודם כול מבחינת אוכל תמיד תנסה להגיע לכמות חלבונים גבוהה בכול ארוחה בסופו של יום להגיע לפחות בין 100-120 גרם חלבון מבוקר צהריים וערב על הדרך טונה פה וטונה שם (אחרי אימון חובה!)תשלים לך כמות מכובדת של חלבון ללוחם ממוצע.

בנוגע לאימונים יש הרבה מאוד תרגילים מלא!! בעקרון אני יתן לך דוגמא לאימון שאני הייתי עושה בצבא,1:מתח 12+10+8+6x2 דקה עד דקה ו15 שנ' מנוחה בין סט לסט סך הכול 8 סטים,מקבלים:30+25+20+15מנוחה כמו במתח בין תרגיל לתרגיל חכה 3-5 דקות,שכיבות שמיכה זה קצת מורכב אבל זה תרגיל מעולה:סך הכול 15-20 שכיבות שמיכה ואחרי כול עליה להישאר למעלה כ-7 שניות על השעון(אחרי כול עליה),אם יש לך חבל אז פה זה כבר נתון לגיוון משמעותי לדוגמא:אפשר לעלות את כול החבל בעזרת ידיים בלבד כאשר התחת למטה בהתחלה ולעשות סופר סט נחמד (פעמיים ברצף)אם אתה בכושר טוב אתה יכול לעשות את זה על ציוד מלא פלוס איזה נגבון חמוד..כמובן שכחתי לציין שריצות זה מאוד חשוב פה אני לא צריך לתת לך הסברים אתה לוחם ומבין עיניין.

תיראה כול זה לא בגדר המלצה כי יש אנשים שזה יראה להם מופרך כול מה שרשמתי פה,אבל צבא וכושר קרבי זה לא דומה בשום אופן לכושר שאדם רגיל מכיר,אם כול זה נשמע כבד אפשר להוריד בחזרות תגוון זה בשבילך אחרי הכול אתה המיתאמן אם יש לכם מדריך כושר רציני שם אפשר גם לעבוד איתו אם הוא צ'יקמוק עזוב שטויות אל תפנה אליו בכלל שיהיה בהצלחה תן בראש!!